Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak itt olyan (társtalan)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan (társtalan) nők, akik azért nem szeretnének gyereket, mert nem tartják alkalmasnak erre a magyar férfi felhozatalt?

Figyelt kérdés

Mindenki tudja, hogy ebben az országban óriási a demográfiai válság, a magyarok egyszerűen nem vállalnak gyereket, vagy ha igen, akkor is egyre gyakoribb az hogy ilyen 40-45 éves nők tolják a babakocsit... ami hát nem túl jó, mert egy nő szervezete akkora már genetikailag alkalmatlannak mondható bármire, nagy veszélynek kitéve a magzatot. Ilyen szempontból még pont a kisebbség tartja lélegeztetőgépen az ország születési arányát. De a magyar lakosság az nem.


Na most természetesen mindenki a nőkre mutogat, hogy miért nem hajlandóak szülni, az átlagemberektől kezdve egészen a politikai elitig, mindenki a nőket hibáztatja. De hallottam én már olyat is nőtől, hogy a férfiakat hibáztatta, mivel hogy ő nem ismer olyan facér férfit aki alkalmas lenne ilyesmire, mert vagy csak ezt meg azt akarná tőle, tehát nem gyereket, vagy egyéb módon selejtes.

Mi a véleményed erről? Te is a férfiakat hibáztatod néha, ha igaz rád, hogy nem akarsz gyereket nő létedre?


2023. márc. 18. 12:05
1 2 3 4 5
 31/42 A kérdező kommentje:

Végeztek egy olyan kísérletet, hogy vegyesen férfiaknak és nőknek mindenféle képeket mutogattak és vizsgálták a pupilla tágulását. Azt vették észre, hogy egy nőnek a legjobban egy kisbaba képére tágult ki a pupillája, míg egy meztelen férfi képére vagy egyáltalán nem vagy alig.

Míg egy férfinak fordítva, egy kisbaba képére egyáltalán nem tágult ki a pupillája, hanem a legjobban egy meztelen nő látványára.

Ez is azt bizonyítja, hogy a nőknek a gyerek az ösztöne, a férfiaknak meg maga a nemi aktus.

2023. márc. 18. 15:42
 32/42 anonim ***** válasza:
100%

31# Na várjál. Az hogy gyengéd érzelmeket táplálunk egy gyere láttán, az nem azt jelenti hogy akarunk is sajátot.

Nagyon cuki a szomszéd csecsemője, de kell a francnak a sok nyűg vele.

2023. márc. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
100%

Ne akard már megmagyarázni, hogy kinek, mi az ösztöne, pláne hogy egy rakat nő van, aki soha az életben nem akar gyereket. Neki is elmagyarázod, hogy márpedig neki akkor is a gyerek az ösztöne?🤦🏻‍♀️

Nem mellesleg nem állatok vagyunk, hogy ösztönök vezéreljenek és még csak nem is vagyunk egyformák, úgyhogy kár vadidegen embereket győzködni, náluk jobban úgy sem fogod tudni.


Amúgy meg hagyjuk már, attól hogy egy nő pl aranyosnak talál egy babáról képet, még nem jelenti, hogy az ösztöneiben van és vágyik is rá. Amúgy meg ez már csak azért is hülyeség, mert ha a nőknek annyira csak a gyerek lenne az ösztönük, akkor csak azért és akkor szerelnének, hogy terhesek legyenek, de ez nagyon nem így van. A nők is ugyanúgy vágynak szexre, tetszik, nem tetszik.

2023. márc. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
100%
szexelnének*
2023. márc. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
100%

Míg Magyarországon éltem, én sem akartam gyereket. Aztán kiköltöztem külföldre, és már meg is jött hozzá a kedvem, természetesen egy külföldi férfi mellett :)

A magyar férfiak többsége hímsoviniszta, beképzelt, perverz és a hàzimunkából sem veszi ki a részét. Nyújtani semmit nem tudnak, de mindent elvárnak.

2023. márc. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
100%

#31

Pont ez az oka, hogy nekem nem kell az életembe egy önjáró fallosz meg a járulékos költségek, ha csak az a vége, hogy ottmaradok a gyerekkel egyedül. Azt én is látom, hogy a többség nem akar gyereket, meg nem is alkalmas családfőnek. A mai pasiknak inkább pótanya kell extrákkal. Ebben mi a jó? Semmi. Nem annyira fontos a szex, hogy eltűrjek miatta egy pocsék kapcsolatot. Míg a legtöbb pasi szinte bármit lenyel, ha a nő elég jól néz ki, és hagyja magát dugni. Szànalmas.

2023. márc. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
100%

31

Ha ez igy van, (márpedig igy van) akkor egy okot mondj, miert szuljek? Csak egyet...

2023. márc. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:

Ösztönből szaladok abortuszra.


Kinek kell egy hangos szargép?

2023. márc. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
100%
A gyerek nem lehet ösztön. Mindenkiben baszóösztön van. Nem tudom, neked miért fáj, ha egy nőnek nem kell gyerek. Talán még feleslegesebbnek érzed magad, vagy csúnyának tartod, ha egy nő kívánja a szexet, ezt te tudod.
2023. márc. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 A kérdező kommentje:

Hiába sírtok, a világ minden táján verhetetlen bizonyítok vannak rá, hogy az esetek 90%-ában a nő az aki akarja a gyereket. Tehát az a nők ösztöne, egy férfinak minek kéne gyerek? Van az a kb. 10% férfi aki szereti a gyerekeket, na bumm, azok kivételek.

Szóval saját magatokat fosztjátok meg a (számotokra) az élet legnagyobb örömétől amiért a flancos igényeitek miatt nem vállaltok gyereket. Miközben a legkreténebb incel is oda tud fizetni 20 ezer forintot egy rosszlányokos prostinak, és kiélheti a legnagyobb vágyait.

2023. márc. 18. 18:00
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!