Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nézegettem egy társkeresőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nézegettem egy társkeresőt passzióból. Nem értem, hogy 50 körüli, több gyerekes, akár duci nőknek is miért vannak irreális elvárásai a férfiakkal szemben?

Figyelt kérdés
Nem örülni kellene, hogy egyáltalán még valaki szóba áll velük és megadja az esélyt, hogy ne egyedül öregedjenek meg? Legyen sportos, vékony? 50-60 éves férfi mikor sportos, meg vékony Magyarországon?

2023. márc. 18. 17:10
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/75 anonim ***** válasza:
90%
Nem mindegy neked, hogy mire vágynak azok a nők, akik téged egyáltalán nem érdekelnek?
2023. márc. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/75 anonim ***** válasza:
14%

Teljesen mindegy hány éves. Azt várják el amilyenek most a 15-22 közötti fiatal fiúk/ferfiak. Min 180 cm magasságot és nagyon vékony 60-70 közötti testsúlyt.


Nem fogjak fel hogy a 30 feletti ferfiak még más milyenek mint az új generáció. Nálunk a 80,90 kg is normális volt.

2023. márc. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/75 anonim ***** válasza:
86%
Te nem kellesz nekik gondolom, azért ekézed őket.
2023. márc. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/75 A kérdező kommentje:

3-as, bocsi, én nős férfi vagyok, csak néhány honlap feldobál ilyen reklám bannereket és így az egyiken körülnéztem kíváncsiságból.

Imádom a feleségem, a csillagokat is lehoznám neki az égről!

Csak tudjátok ez megdöbbentett, hogy inkább egyedül marad, ha nem elég vékony a hapsi? Vannak 50-60 éves férfi kollégáim, egyik se egy nádszál, de rendes, kultúrált, intelligens emberkék. Nekik már lapát lenne, mert nem soványak?

50 feletti nőkről beszélek,akiknek már vagy 15 éve a "B" oldal megy.

2023. márc. 18. 17:22
 5/75 anonim ***** válasza:
80%
Mi jogon döntöd el azt, hogy kinek milyen igényei lehetnek??
2023. márc. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/75 anonim ***** válasza:
95%

#4

Majd mindjárt elhiszem.

Érdekes, nekem több ötvenes ismerősöm van, aki sportol és nem túlsúlyos. Férfi és nő is. Olyan viszont egy sincs, aki hobbiból nézegeti a társkeresőt. Főleg, ha szereti a feleségét...

2023. márc. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/75 anonim ***** válasza:
92%
Elmondom miert ha nem erted. 50 evesek, ducik, gyerekuk van. Tehat tul vannak a csaladalapitason, ne erdekli mar oket hogy apat/ferjet keressenek, nem akarnak szulni mikor vegre van idejuk programozni. Ducik, tehat elfogadjak mar maguk, nem akarnak megfelelni a pasiknak, joghurtot zabalni egesznap ezert. Ha nem vetted volna eszre, ezek a nok mar hagyomanyos kapcsolatot keresnek, ahol cseledkedhetnek, meg kussba kell lenni mert a ferfinek van igaza. Ezek a nok mar szorakozni akarnak, baratsagfelet, osszejarogatosat, turatarsat, szexpartnert, unalomuzot. Ehhez pedig kellemes tars kell, nem egy dagadt kopasz majom akinek fozni kell es meg egy szal viragra sincs penze. Inkabb a macskak es egyedul. Ha meg beesik egy alkalmas fazon, orulnek a fogasnak. De azon se sirnak ha nincs senki.
2023. márc. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/75 anonim ***** válasza:
86%
Nős férfi de azért nézegeti a társkeresőt "passzióból". Aha 🤣🤣🤣
2023. márc. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/75 anonim ***** válasza:
91%
*nem hagyomanyos kapcsit keresnek
2023. márc. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/75 anonim ***** válasza:
7%
Itt ilyen kérdést feltenni ? A nők angyalok! Holnap villamossal megyek.
2023. márc. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!