Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Kíváncsi vagyok, hogy ezek az...

Kíváncsi vagyok, hogy ezek az irreális elvárások a netes társkeresőkön, fitymálkodások, elutasítások hova fognak vezetni évek múlva?

Figyelt kérdés

Jómagam is sokat próbálkoztam a társkereséssel Neten. Mára már feladtam!


Mégis ez a renngeteg ember, ha ezután sem talál társat, mi lesz? Így élik le az életüket?


Tudom eltolódott alapból is, a csaláalapítási kor, a 30 évvel ezelőttitől, legalább 5-10 évvel. Ez még rá tesz egy lapáttal.Ma már a 30 évesek sem ritkák, akik egyedül vannak.


Még olyanról is hallottam, hogy 33 éves lány és nincs még gyereke.



2014. márc. 9. 13:58
 1/10 anonim ***** válasza:
70%

Tényleg? Ilyen emberi tragédiák vannak, hogy 33 évesen valakinek nincs gyereke? Úristen, micsoda világot élünk. Menjünk gyorsan vissza a középkorba, ahol a nőnek csak az a dolga, hogy szüljön egy szakajtóra való gyereket, mert az olyan jó volt.



Ember, hol élsz te?

2014. márc. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%

az nem baj ha kevesebb az ember! kell az élettér az olyannak mint én :D meg sok nőt elnézve jobb is ha nem szül a világ érdekében.


Amúgy a rendszer az oka.

2014. márc. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell kétségbe esni. Én 25 éves vagyok, eddig két párom volt összesen. A mostanival több mint egy éve vagyunk együtt.

De valóban sok velem egy idős, vagy pár évvel idősebb fiút ismerek akinek még nem volt barátnője soha és ahogy elnézem őket nem is lesz.

Úgy értem olyan dolgaik vannak, annyira elszigetelten élnek a valóságtól, hogy azon lepődnék meg ha találnának valakit.

Valahogy a modern társadalmakban ez így alakult. Japánban pl. létező dolog, hogy emberek ki sem mennek a lakásukból évekig, nincs senkijük, csak a gépük előtt ülnek.

Szerintem ezek az emberek egyszerűen csak egyedül élnek majd, úgy értem eddig is voltak sokan akik így éltek.

Volt egy tanárom, kb. 40 éves. Látszott rajta, hogy soha nem volt barátnője, folyton filmekről, meg elvont informatikai dolgokról beszélt. Látszott rajta, hogy kicsit megzakkant az évek alatt és már nem is érzékeli milyen furán viselkedik.

Hány éves vagy, hogy már feladtad? Gondolom fiú vagy.

2014. márc. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Noydra ***** válasza:
36%

Nem a neten kéne ismerkedni.

Sehova nem fog vezetni, aki élőben ismerkedik, ezután is ott fog, mert nagyobb az esély, plusz jobb. Senki nem fog a társkeresősökkel foglalkozni, ahogyan eddig sem.

2014. márc. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szükség van, illetve szükség lenne az internetre, de az már más kérdés, hogy hogyan használják ezt az emberek. Akik itt próbálkoznak, azok nyilvánvalóan azért vannak itt, mert másképpen nem megy, és hogy miért nem, ez már összetett dolog. Ebbe nem megyek bele, mert ez egy külön téma lehetne. Akiknek nem sikerült, azok nem biztos, hogy csak saját maguk tehetnek róla, mert tényleg feltűnően sok a magányos ember.

De van egy alapvető félreértés. Nem az internet, a technika tehet arról, ha ott sem sikerül! A lakóhely is sokat számít, mert ugye, minél többen laknak valahol, annál nagyobb az esély is. Az internet egy eszköz, amely segíteni szeretne sok más mellett abban is, hogy a pár nélküli, magányos emberek egymásra találjanak. De mivel ez egy kétoldalú folyamat, abban már nem tud segíteni, hogy pl. válaszoljanak az emberek az elküldött levelekre, meg ne tűnjenek el levelezés közben, meg ne írjanak hamis adatokat magukról, és így tovább. Sajnos ezek ellen a dolgok ellen már a technika, az internet is tehetetlen!

Más szóval fogalmazva: sok ember hajlamos a technikára fogni, az internetet hibáztatni az emberi gyarlóságokért, jellembeli hiányosságokért; márpedig a kettőt nem szabad összekeverni egymással!

2014. márc. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

5#. idézet:"...Más szóval fogalmazva: sok ember hajlamos a technikára fogni, az internetet hibáztatni az emberi gyarlóságokért, jellembeli hiányosságokért; márpedig a kettőt nem szabad összekeverni egymással!..."


Ezt nem értem! Hogy érted?


Én is próbálkoztam társkeresőkön, nulla eredménnyel!

Leegyszerűsítve, nekem azt mondták:

-Fa@ vagyok!

-Húzzak haza!

-Nem ilyet keresnek, hanem Stallone színész típust!


Mi köze ennek a Net technikához?

2014. márc. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hát éppen erre utaltam én is! Ilyenekre is utaltam, hogy semmi köze nincsen, mert amiket mondtak neked, az maga az emberi gyarlóság! Az internetet emberek használják, tehát ők tehetnek az ilyen bunkó dolgokról is!

Élőben sem lenne más a helyzet, maximum nem mernék a szemedbe mondani ezeket a szemétségeket. Tehát sajnos egyik sem jobb, mint a másik, mert ha nem akarnak ismerkedni, és durván elutasítanak, akkor ebből a szempontból mindegy, hogy neten teszik ezt, vagy pedig személyesen.

2014. márc. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Úgy is lehetne mondani, hogy az emberek szinte ellehetetlenítik az internetes ismerkedést.
2014. márc. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

8#. Igen, ez a trendi világ velejárója!


Ha hosszú távon nézed a Társadalmat, akkor ez hova vezet?


Lesznek urak-szolgák-cselédek?


1.Akkor a gazdag úri rétegnek minden megadatott, tanulás lehetőség, családi vállalkozásban vagy állami posztokban állás és ez mellett rendes magánélet?


2. A szegényrétegnek meg, szolgasors, irreális tandíjak, külföldre menekülés. A magánéletre is kivetül ez és no boldog társkeresés?

2014. márc. 12. 10:41
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos szerintem is errefelé haladunk. A magánéletre pedig mindenképpen hatnak a megélhetési problémák, nyilvánvalóan negatív irányban.
2014. márc. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!