Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miként lehetne randira hívni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miként lehetne randira hívni egy lidl pénztáros lányt, ha nem szeretném magamat égetni a sorban állók előtt?

Figyelt kérdés

Mindig nagyon kedves és próbál beszélgetni velem. Megfigyeltem, másokkal udvarias, de nem beszélget velük. Ma is percekig trécselt velem, de már ettől is tök ideges voltak a mögöttem állók. (már azt is tudom tőle, hogy vidékről, családi házból költözött fel Budapestre albérletbe. Szereti a kertet, az állatokat, főként kutyás, akárcsak én...)

Annak ellenére, hogy a lidl-ben mindenféle munkát végeznek, ő mindig csak pénztárban van. Sajnos soha nem látom azon kívül. :-( Önkiszolgáló pénztárban is csak egyszer volt, de akkor még nem ismertem és ott is sokan vannak mindig. Feltartani nem akarom, nem szeretném, hogy baja legyen ebből, és persze leégni sem szeretnék.



2023. márc. 22. 18:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Menj záráskor. Akkor van esélyed ra, h csak te legyél ott a cassanaal
2023. márc. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Kérdezd meg, hogy volna-e kedve meló után összefutni. Vagy, hogy mikor szabad és, hogy akar-e találkozni. Ha te is tetszel neki, akkor nem mond nemet, ha meg nem, akkor legalább nem pocsékolod tovább az idődet. Win-win.
2023. márc. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
11%
Csak félre érted a kötelezhető udvariasságot. Keresnek ott 350-450 ezer között. Szóval ha te neked nincs meg a nettó 500 ezer akkor csak kinevetni fog.
2023. márc. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
Az a baj ezzel, hogy alapból nem biztos, hogy bármit is akarna tőled, mert lehet mással ugyanúgy elbeszélget. Illetve naponta 50 másik srác vagy férfi flörtölget vele. Én a helyedben először azt próbálnám meg kideríteni, hogy van-e bárkije. Mert, ha van akkor kár magad beégetni. De egyébként, ha flörtölgetsz vele meg ilyesmi akkor abból talán eljuthattok egy olyan pontra, hogy találkozóra tudod invitálni.
2023. márc. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
63%
Mikor végez menj oda hogy szia, megismersz? végeztél? Go haza? És utközben szóba elegyedtek egy kicsit, pár mondatra. Kipuhatolod a lényeget, annak fényében megbeszéltek vmit, aztán ő haza te meg máshova.
2023. márc. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
20%
A telodon vedd elo a facebookot vagy instat es kerd meg,h jelolje be magat. Ha visszajelol,elhivhatod randira csetben.
2023. márc. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
26%
Megvárhatlak? Mikor végzel?
2023. márc. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
72%
Ird le egy papirra a facebook adatlapod linkjet es tedd a szalagra. 😄
2023. márc. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Hú, lehet, hogy ezzel egyedül leszek, de szerintem nagyon nem kéne a munkaidejében, ill. a többi vásárló előtt semmi konkrétat.


Az 5-ös válaszával meg az az egyik baj, hogy honnan tudja, mikor végez? Nem biztos, hogy ez egyenlő a bolt zárásával. Meg lesben állni, és kémlelni elég creepy.

2023. márc. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek a 8- al.

Pénztárnál, fizetéskor adj át neki egy kis papírdarabkát, amin rajta lehet akár a teló számod is.

Ha ő is gondolt valami komolyabra, akkor úgyis rádfog írni egy üzikét munka után.

De kifigyelheted azt is amikor nem ül a pénztárban, mert ők pakolgatnak is.

Akkor tudsz vele váltani pár szót.

2023. márc. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!