Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Arab férfi magyar nő kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Arab férfi magyar nő kapcsolat? Féltem az egyik barátomat!

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőm megismerkedett egy arab férfival (muszlim) és komolyan követi az iszlám vallás tanításait. Mondhatom, hogy egy bimbózó kapcsolat van közöttük, a barátnőmre próbálok ész érvekkel hatni, hogy nem igazán lenne jó, ez a vallás neki, a nők elnyomásban vannak stb. Picit ő is tart ettől, de kedveli nagyon is a srácot.

Megértem, hogy elvesztette az eszét soha sem kellett senkinek, szerintem végre kelendőnek érzi magát...

Szerintetek hogyan tudnék rá hatni, hogy higgye el, hogy lesz más és ez a kultúra nem lesz jó neki? Hogy tudnám lebeszélni a csávóról? A barátnőm 24 éves és a srác is.

Kérlek segítsetek, nem szeretném, hogy baja essen vagy valami őrültséget csináljon!



2023. márc. 23. 19:59
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
96%

#29

Az én barátom is tartja a Ramadant, de ettől függetlenül alkalomadtán megiszik pár sört, kóstolta már a disznó húst (bár nem ízlett neki, amit nem csodálok, mert én sem szeretem), szexuális életünk is van, de nem vagyunk házasok. Te gondolom tartod a karácsonyt... akkor ezek szerint a házasságig tartogatod a szüzességed, ahogy a Biblia írja?


Nem kellene ennyire rohadtul előítéletesnek lenned, mikor nem is ismered azt az embert.

2023. márc. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
39%

Azért az is erősen benne van a pakliban, hogy a srác (eleinte) nem is annyira görcsöl rá, hogy a lány mit csináljon, és emiatt a nő azt gondolja, hogy oké. Aztán jön a srác apja, és jól helyreteszi a srácot, aztán meg jön a más világ.


Szerintem idővel - főleg ha a lány nem tud azonosulni a hittel - a lány inkább válna, de nem biztos, hogy tud. Eleve arra számíthat, hogy a pali kezeli a "családi kasszát" a nő teljes anyagi kontroll alatt van, tehát fizetős ügyvédi tanácsadásra se nagyon mehet, így eleve szinte nem tud válni.

2023. márc. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
49%

...de ha mégis, általában semmit se kap.

Nem tudom, hogy jogi szempontból mennyit számít pl. hogy hol kötik az esküvőt, ha lesz. Könnyen lehet, ha külföldön, akkor a helyi jogok érvényesek a házasságra. Az elég nagy szívás lehet a lány részére.

2023. márc. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
#32 Ebben is nagyot tévedsz. A férfi feladata eltartani a családot. Ha a nőnek saját keresete van, egy fityinget sem köteles a családi kasszába tennie.
2023. márc. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
70%
A másik meg nem semmizheti ki a not...
2023. márc. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
57%
36 mi előbb kapunk.
2023. márc. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
0%
Majd megtanulja, ne félj
2023. márc. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
32%
Szia! Sajnos, hogy ez megtörtént, de ismerek olyan lányt aki hasonlóan járt és mégis szépen élnek, nincs elnyomásban, modern a párja! El is vette feleségül! Vannak kivételek, reméljük a legjobbakat!
2023. ápr. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
25%
Az arabok terroristák: [link]
2023. ápr. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
33%
Így jár, aki ragokkal kezd: [link]
2023. ápr. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!