Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha 30éves szűzként összejön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 30éves szűzként összejön valaki, de érzed hogy nem ő az igazi, lefeküdnél vele?

Figyelt kérdés

Persze könnyű azt mondani hogy ez szemétség.

De másnak nincsenek olyan esélyei mint neked.

Valszeg megint lesz vagy 5-10 év mire esélyem lesz bármire.



2023. márc. 24. 08:16
 1/8 anonim ***** válasza:
83%

Mond el neki hogy te csak szexet szeretnél, hülyíteni hosszúkapcsolattal szemétség lenne ha te nem érzed úgy hogy működne..

Bár 30 évesen szűzként még mindig várni a nagy őt se biztos hogy jó megoldás. 🙄

2023. márc. 24. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem megteheted, de ne hitegess senkit, az aljas dolog.
2023. márc. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
Ne használj ki senkit, légyszi.
2023. márc. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
41%
Persze. Mindenkivel lefeküdtem, akivel összejött. Sokan óriási tévhitekben vannak ezzel kapcsolatban. Férfi vagyok, akik lefeküdtek velem, az se volt mind halálosan szerelmes belém. Továbbá nem szemétség, vagy bűncselekmény olyannal együtt lenni, aki akkor éppen nem az igazi. Lehet szexelni szeretetből, vonzódásból, pillanatnyi hangulatból, stb is. Nem kell mindenkit feleségül venni/férjhez menni hozzá, akivel szexelünk. De lehet ezt csinálni intelligens módon is. Kultúráltan, nem megbántva a másikat.
2023. márc. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%
Ha elmondod, hogy csak szex a cél és belemegy nincs gond, viszont ha hulyited az már pofátlanság.
2023. márc. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
36%

Aljas lennél hazudni.


Inkább várd az igazit!

2023. márc. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

Én is 30 éves szűz f vagyok , láttam egy jó videót arról mi az igazság ára.

Aztán a hazugság áráról beszélt.

Döntsd magad.

2023. márc. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

"Döntsd magad" - hm, ez a zzüzesség elvesztésének egy egészen új perspektívája:D Eddig mást kellett megdönteni hozzáXD


Én nem szexelnék olyannal, akivel nem akarok együtt lenni. Legalábbis úgy, hogy párkapcsolatot mímeljek közben, semmiképp. Ha mindketten tudjuk, hogy alkalmiról van szó, akkor okés, de ha párkapcsolatot vagy szerelmet mímel az ember a szexért cserébe, az nettó ostobaság, gerinctelenség, ráadásul magaddal is kibszol ezzel, hisz magadhoz láncolsz egy embert, akit nem akarsz.


Ha szexet akarsz aztán lapát, akkor mondd el neki. Vagy elfogadja, vagy nem.

2023. márc. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!