Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinderen ha én matchelek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen ha én matchelek egy lánnyal és nem írok neki, akkor egy tahó vagyok. Mi a helyzet mikor velem egyszerre 3-an is megteszik?

Figyelt kérdés

Sokszor a beszélgetés első pár mondata elég sokszor számukra ahhoz, hogy többet ne írjanak már. Pedig nem hangzik el az hogy egyéjszakást szeretnék, sem az hogy mivel foglalkozok, sem a hobbijaim, érdeklődési köröm. Humort is bele szoktam csempészni az egyediség kedvéért (a jobb fajtából).

Hogyha mással akarnak beszélgetni az rendben van, ha meggondolják magukat az is hiszen nőknek mindent szabad, jöhet a ,, nem tartozik nekem semmivel egyik nő sem " szöveg (nyilván a minimális empátiával meg tisztelettel sem amit egy teljesen idegen embernek is illik megadni). Viszont akkor miért nem törölnek pár nap után? Ki érti ezt :D


Jöhetnek a szétoltások, csak előtte beteszek egy sajtot popcornt



2023. márc. 25. 08:33
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

8

Jobban jársz, ha soha nem látott embertől semmit nem vársz el, és nyugodtan tudomásul veszed az ilyen dolgokat.

AMúgy meg, írsz neki, nem válaszol, többet nem írsz. Most mivel vagy előrébb, ha megírja, hogy ne írj, mert nem fog válaszolni?

Azért nem írják, mert sokan ilyenkor elkezdenek mocskolódni és kiakadni. Valszeg te is ilyen vagy, ha nem tudsz napi rendre térni afelett, hogy ha nem válazsolnak, akkor annyi volt. Lépj tovább.

2023. márc. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!