Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresős oldalak valakinél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresős oldalak valakinél bevállnak?

Figyelt kérdés

Egy ideje próbálkozok ismerkedni hölgyekkel,de a jó isten valami miatt nehezen akarja ezt meg adni,pedig nem vagyok egy rossz ember szerintem.Dolgozom,vannak célok,most már itt vagyok 31-32 éves normális esetben már családnak lassan alakulnia kellene. Elhatároztam hónapok óta a társkeresős oldalak felkeresését,elő is fizettem kettőre amire aztmondják jó oldalak. De valahogy azt látom ,hogy vagy elolvassa és nem is ír vissza,vagy a jobbik,hogy vissza ír egy szia-t és itt vége is.

Leginkább azt érzem saját egojukat akarják növelni,hogy mennyi férfi rajongói vannak.

Buliba nem igen járok ez igaz. Meg hogy ó ne aggódjak meg fog jönni a megfelelő partner,ne görcsöljek rá.


2023. márc. 25. 19:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen a lehetőségeket meg kell ragadni, oda kell menni élőben ismerkedni, beszélgetni. Nekem a társkeresők nem jöttek be, én is úgy jártam ahogy te, igazi beszélgetés nem tudott kialakulni, pedig mindog egyedibbet írtam a “szia, mi újság”-nál.
2023. márc. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Nem, csak dagadtak, nyomik, és incel/femcelek vannak fent.


Illetve pár fuckboy akik a csillagokat is lehazudják az égről. Emiatt buknak rájuk a csajok.

2023. márc. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%

"Egy ideje próbálkozok ismerkedni hölgyekkel,de a jó isten valami miatt nehezen akarja ezt meg adni"


Ilyen helyesírással mondjuk nem csodálom.

2023. márc. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

A személyes igen a legjobb. Azon "röhögök már" kínomba,hogy aki ronda vagy kicsit valami gebasz van a fejében az megtalál elsőre.

Most volt egy aranyos gesztus hölgy felköszöntött névnapomra,törzs utasom csak köszönés,a nevem honnan tudta passz. Mindig mosolyog,de van egy kislánya azt láttam már.

2023. márc. 25. 19:59
 5/16 A kérdező kommentje:
3# már vártam valaki valamibe bele kössön. Biztosan félre írtam valamit,hisz emberből vagyok én is. Gondolom ön hibátlan :)
2023. márc. 25. 20:02
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Van az oldalnak haszna abból ha összejössz valakivel?

Van haszna abból ha nem?

Érdekli más mint a profit?

Fog e tenni azért, hogy kucsaft maradj?

2023. márc. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Felügyeli valaki az oldalt, hogy törli-e a számodra pozitív választ?
2023. márc. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Ja én csak szimplán érdeklődni szerettem volna,hogy összességében érdemes-e ezeket alkalmazni,semmi rosszszándék nem volt a kérdéssel:)
2023. márc. 25. 20:36
 9/16 anonim ***** válasza:

Én a férjemmel badoon ismerkedtem meg 4 éve

Na nem rögtön jött össze, rengeteg meló volt ebben, de megérte

2023. márc. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

A klasszikus társkereső oldalaktól nekem hamar elment a kedvem, egyszerűen nincs gyomrom ahhoz, hogy adatokat böngésszek,mint valami katalógusban, aztán a semmiből ráírjak valakire várva azt, hogy egyáltalán megnyitja-e a levelem.

Ráadásul aki fennmarad egy ilyen oldalon, az túl van már a regisztrációt követő sokkon, amikor ráír az a párszáz félbolond, aki válogatás nélkül ugyanazt a szemét szar dumát elküldi minden új regisztrált nőnek, és utánuk kellene beállni a sorba. Köszönöm, nem.

A huzogatós applikációk ehhez képest nekem teljesen jól működtek, ott azzal beszélget az ember, akivel eleve van valami kölcsönös szimpátia, kevésbé van "koldulás" szaga az egésznek.

2023. márc. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!