Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresős oldalak valakinél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresős oldalak valakinél bevállnak?

Figyelt kérdés

Egy ideje próbálkozok ismerkedni hölgyekkel,de a jó isten valami miatt nehezen akarja ezt meg adni,pedig nem vagyok egy rossz ember szerintem.Dolgozom,vannak célok,most már itt vagyok 31-32 éves normális esetben már családnak lassan alakulnia kellene. Elhatároztam hónapok óta a társkeresős oldalak felkeresését,elő is fizettem kettőre amire aztmondják jó oldalak. De valahogy azt látom ,hogy vagy elolvassa és nem is ír vissza,vagy a jobbik,hogy vissza ír egy szia-t és itt vége is.

Leginkább azt érzem saját egojukat akarják növelni,hogy mennyi férfi rajongói vannak.

Buliba nem igen járok ez igaz. Meg hogy ó ne aggódjak meg fog jönni a megfelelő partner,ne görcsöljek rá.


2023. márc. 25. 19:45
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nekem csak a személyes ismerkedés vált be, az online társkeresés alapvetően egy nagy szar. Nem is arról van szó, hogy totál lehetetlen rajta megtalálni a párodat, hanem baromi fárasztó és demotiváló tevékenység: a hatezredik üzenet meg a nyolcmilliomodik chat írogatás után visszanézve az ember úgy látja, ezt az időt szánta volna inkább mindenféle programokra, azokon legalább jól lehet szórakozni.
2023. márc. 26. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Párommal ott ismerkedtünk meg. Már lassan másfél éve együtt vagyunk. Tény, hogy mindkét oldalról vannak fent nagyon gáz emberek. Szóval nem szabad feladni rögtön. A legtöbb férfi, akibe bele futottam, csak szexet akart, meg asszony mellé szórakozást.
2023. márc. 26. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Igen ennek örülnék ha hosszútávon sikerülne megismerkedni valakivel :)

2x volt mondjuk még jó pár randim társkeresőn,sajna a valóság kinézetre rosszabb volt mint fotókon,plusz már mondta készen áll a család alapításra,mondom ez jó,de nyugi 😃.

Néha meg exem talál meg,de most mar megfigyeltem,hogy ha épp az aktuális pasijával valami balhéja van,ha meg "szent a béke" eltűnik.

2023. márc. 26. 10:06
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Ezt mindig is imádtam anyámtól, barátoktól... "jönni fog, ne görcsölj rá...akkor jön mikor nem számítasz rá.."


Aha ja....kb. mint a humor oldalakon, csak sokszor igaz...


18 évesen: ne aggódj jön mikor nem szá...

25 évesen....ne aggódj majd jön

35 évesen ne aggódj majd jön...

45 évesen..akkor jön mikor nem számítasz rá...

.

.

.

.

80 évesen: "R.I.P. itt nyugszik Béla..akkor jön mikor nem számítasz rá..."

hát a halál valóban akkor jött.

2023. márc. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
#14 még mindig jobb, mint amikor kábé ráköszönni nem tudsz anélkül egy ellenkező nemű illetőre, hogy anyádék meg a haverok utána ne kezdjék el kérdezgetni, hogy mikor jöttök már össze
2023. márc. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
14# igen hasonlókat hallottam már,másik oldal meg hogy miért nincs már. Hat ha tudnám a hiba kódot nyilván másképp csinálnám.De lehet tényleg inkább hagyom ezt az előfizetéses dolgokat ..
2023. márc. 26. 12:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!