Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezek a facebook kommentek/reak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek a facebook kommentek/reakciók tényleg tükrözik a magyar nők felszínességét?

Figyelt kérdés

[link]


Daniel Radcliffe (aki a magasságát leszámítva szerintem teljesen szimpatikus, korrekt férfi) felesége gyermeket vár.

A kommentek között pedig mindkettőjüket szanaszét savazzák, hogy "milyen gyerekük lesz"/"melyik a férfi kettejük közülük"/"beltenyészet" meg hasonlók.

És az a durva, hogy közel sem prolik hanem sok szép és csinos, szofisztikáltnak tűnő nő is nevetős emojikkal reagált vagy degradáló kommentet írt.


Komolyan egy Daniel Radcliffe külsejű (de nem ismert) férfinek ma Magyarországon esélye sincs párkapcsolatra?



2023. márc. 26. 11:08
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
95%
A kommentek nem "a magyar nők felszínességét tükrözik", hanem azt, hogy sok az olyan rosszindulatú ember - nemtől függetlenül- aki annyira hülye, hogy ezt a nyilvánvalóan rossz és kínos tulajdonságát még boldogan ki is plakátolja.
2023. márc. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
88%

Itt női szemmel nézve a pasi egész helyes, de a nő olyan mint egy transzi.

Meg facen mindenkit szétszednek

2023. márc. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
93%
Ugyanúgy gúnyolódnak, vihognak férfiak is. Akkor a magyar férfiak is felszínesek?
2023. márc. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
91%
Láttam már nála rondább férfit is nővel kézenfogva sétálni Magyarországon szóval nem igaz az hogy egyáltalán nincs esély ha valaki hasonló külső adottságokkal rendelkezik.
2023. márc. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
81%

Nálam biztos nem lenne esèlye a magassága és a kinézete miatt, de ettől még nem vagyok felszínes.

Szeretik az előnytelen külsejű férfiak ezt összemosni, holott csak elég lenne elfogadni, hogy valakinek nem tetszenek.

2023. márc. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
98%
Szelektív analfabét vagy? Nem látod, hogy férfiak is savazzák? Istenem...
2023. márc. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
#5: A magasságot még megértem, de mi a baj a kinézetével? Borostás, kék szemek, karakteres arcforma. Vagy mi a baj a fejével?
2023. márc. 26. 11:30
 8/34 anonim ***** válasza:
98%
Nincs vele baj, de nekem baromira nem tetszik. Ennyi.
2023. márc. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
#8: És kifejtenéd részletesebben, hogy mi nem tetszik benne? Borosta és kék szem a férfiaknál pozitív tényező.
2023. márc. 26. 11:33
 10/34 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább a nőn mosolyognak. Kb. Kétszer akkora mint a hapi, mintha a gyereke lenne.
2023. márc. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!