Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezek a facebook kommentek/reak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek a facebook kommentek/reakciók tényleg tükrözik a magyar nők felszínességét?

Figyelt kérdés

[link]


Daniel Radcliffe (aki a magasságát leszámítva szerintem teljesen szimpatikus, korrekt férfi) felesége gyermeket vár.

A kommentek között pedig mindkettőjüket szanaszét savazzák, hogy "milyen gyerekük lesz"/"melyik a férfi kettejük közülük"/"beltenyészet" meg hasonlók.

És az a durva, hogy közel sem prolik hanem sok szép és csinos, szofisztikáltnak tűnő nő is nevetős emojikkal reagált vagy degradáló kommentet írt.


Komolyan egy Daniel Radcliffe külsejű (de nem ismert) férfinek ma Magyarországon esélye sincs párkapcsolatra?



2023. márc. 26. 11:08
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
95%
Olyan vicces, hogy egy férfi attól lesz vonzó, hogy kékszem meg borosta :D Ha megborotválkozik vagy szakállá változik a borostája, akkor már csak félig helyes. Te nagyon felszínes és buta vagy Kérdező. :)
2023. márc. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
90%

Ebben a cikkben van pár kép róluk. Az első képet vágta ki a 24.hu amin a csajszinak nem túl előnyös sem a ruha, sem a szőke haj, semmi más. De ha lentebb görgetsz, tök csinos nő, szerintem rendben van. Sőt. :D


Legördítettem a kommenteket. Kire gondolsz kérdező?

Román Réka, aki nagyfejűzi a csajt, neki meg olyan képe van fent, mint a Hideg csontok c. filmben Charlottenak miközben feszül a tolókocsiban?

Vacs Cseke Ibolya aki egy 60-as éveiben járó, tömény rosszindulat?

Budavári Brigitta, aki a csobánkai Coopban pénztáros, és odaírta, hogy azt hitte az anyja?

Esetleg Plézer Nikolett aki egy 30-as, önéltékelési hibás vakolat manci, újabban a gyerekeit ország-világnak kiteregetve vár önigazolást a facebookon?


Talán van még 1-2, de ezek tűntek fel akik rosszindulatból odaírtak. Belőlük nem biztos, hogy általánosítást vagy bármilyen konzekvenciát kellene levonni. Első ránézésre több a rosszindulatú férfi megjegyzés.

2023. márc. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
86%

A cikk lemaradt:

[link]


:D

2023. márc. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
88%
Nem tudom te mit olvasol, de a nőt röhögik ki inkább, és férfiak ugyanúgy. Sajnos.
2023. márc. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!