Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezek a facebook kommentek/reak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek a facebook kommentek/reakciók tényleg tükrözik a magyar nők felszínességét?

Figyelt kérdés

[link]


Daniel Radcliffe (aki a magasságát leszámítva szerintem teljesen szimpatikus, korrekt férfi) felesége gyermeket vár.

A kommentek között pedig mindkettőjüket szanaszét savazzák, hogy "milyen gyerekük lesz"/"melyik a férfi kettejük közülük"/"beltenyészet" meg hasonlók.

És az a durva, hogy közel sem prolik hanem sok szép és csinos, szofisztikáltnak tűnő nő is nevetős emojikkal reagált vagy degradáló kommentet írt.


Komolyan egy Daniel Radcliffe külsejű (de nem ismert) férfinek ma Magyarországon esélye sincs párkapcsolatra?



2023. márc. 26. 11:08
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
94%

Borostát nem szeretem, a kék szem pedig mit sem ér, ha ilyen vonásai vannak valakinek.

Szerintem nem helyes, hanem idétlen az arckaraktere.

2023. márc. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
89%

9


Nem én vagyok a 8-as, de rühellem azt is, amikor velem csinálják ezt. Miért kellene elszámolni, hogy miért nem tetszik valaki? Van az úgy, hogy egyszerűen nem és kész.

2023. márc. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
100%

[link]


A 24.hu is a legrosszabb fotót tette ki róluk.


Van hasonló pali ismerősöm, fél fejjel magasabb feleséggel, elég régóta házasok.

Mondjuk mindkettő magán hordozza a magasságbéli jegyeket, a csajszi erősen gátlásos, a srác meg folyamatosan frusztrált, megfelelési kényszer, stb...

De ettől még jófej mindkettő.

2023. márc. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem rossz a kép, nem ezt kellett volna választania az újságírónak. A férjem nekem is alacsonyabb nálam pár centivel, de sosem fotózkodnánk ilyen pózban. Úgy látom, hogy a magyar kommentelők itt inkább a nőt kritizálják (és ez sem jó), nem Danielt, aki teljesen jól néz ki, és ez a képen is látszik.

Szomorú, hogy a magyar kommentszekció általában ennyire negatív. A BBC-n is megjelent ugyanez a hír, ahol mindenki csak gratulál.


[link]


Szerintem nekünk magyaroknak mindannyiunknak felelősségünk, hogy a béka feneke alatti közmorált valahogy kijavítsuk, ne kommenteljünk gyűlölködve, jobb lenne ez az ország.

2023. márc. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
92%
Haver, te nem látod, hogy a negatív kommentelők közt férfiak is vannak? Netán nehézségeid vannak az olvasással?
2023. márc. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
100%
Elolvastam és nagyon elkeserítő látni ezeket a reakciókat.
2023. márc. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:

#15: Tök mindegy nem kell 1000-szer leírni én is látom!


Viszont a pasik alapból tahók szoktak lenni ezért se vettem őket a képletbe, de a magyar nőktől nem a mocskolódást meg savazást várná az ember (főleg arccal vállalva), mert a női lélek csak empatikusabb. De ezek szerint egykutya mind.

2023. márc. 26. 11:53
 18/34 anonim ***** válasza:
98%

Tanulság: Nem kell a neme alapján senkitől sem mást várni.

Nem empatikusabbak a nők, a férfiak nem logikusabbak, okosabbak, stb. Igazából nőtől ne várd, hogy spermát lőjenek, férfiaktól meg, hogy szüljenek, és akkor majd nem ér csalódás.

2023. márc. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
94%

17

Nagyszerű megállapítás! A nők se nem jobbak, se nem rosszabbak a férfiaknál. Ezt ugatjuk nektek évtizedek óta. Férfiak és nők közt nincs számottevő különbség, ugyanúgy vannak közt nagyszerű és fos emberek. Örülök, hogy erre rájöttél, habár nem lehetsz a legélesebb kés a fiókban, ha ilyen kurvára sokáig tartott.

2023. márc. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
93%
Ez nagyon rossz duma, kérdező, szerintem csak próbálsz kihátrálni a ciki helyzetből, amibe kerültél. Ostobaságot mondtál, most meg valami szexista lószarral próbálod bekenni a másik szexista lószart. Szerintem csak simán lásd be, hogy ostoba és rosszindulatú vagy.
2023. márc. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!