Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezek a facebook kommentek/reak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek a facebook kommentek/reakciók tényleg tükrözik a magyar nők felszínességét?

Figyelt kérdés

[link]


Daniel Radcliffe (aki a magasságát leszámítva szerintem teljesen szimpatikus, korrekt férfi) felesége gyermeket vár.

A kommentek között pedig mindkettőjüket szanaszét savazzák, hogy "milyen gyerekük lesz"/"melyik a férfi kettejük közülük"/"beltenyészet" meg hasonlók.

És az a durva, hogy közel sem prolik hanem sok szép és csinos, szofisztikáltnak tűnő nő is nevetős emojikkal reagált vagy degradáló kommentet írt.


Komolyan egy Daniel Radcliffe külsejű (de nem ismert) férfinek ma Magyarországon esélye sincs párkapcsolatra?



2023. márc. 26. 11:08
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
87%
Mucuka, férfiak savazzák inkább.
2023. márc. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
93%

"Viszont a pasik alapból tahók szoktak lenni"


Ja, nekik lehet? A fszt!

2023. márc. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj már, azért mert ott szemétkednek bizonyos női egyedek, az miért a mi hibánk? Minden cikk alatt ez megy. Valaki bejelenti, hogy terhes, elvetélt, megy alatta a sarazás. Én örültem a hírnek, mert Daniel nagy kedvencem ( és nem csak a HP miatt ) azt meg a vak is látja, hogy a kedves újságíró direkt előnytelen képet rakott ki a cikkhez...
2023. márc. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
88%
Mucuka, a férfi kommentelők még jobban savazzák őket, de te jó incel módjára megint csak a nőket emeled ki.
2023. márc. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
71%
Csunya a pasi. Olyan felresikerult arcvonasai vannak. Tipikusn csunya,mint az oreg gazdag szulok gyereke.
2023. márc. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
71%

Én nem bírom az alacsony, girhes férfiakat. Valószínűleg te emiatt felszínesnek gondolsz engem, pedig nem a külső miatt nem bírom őket. Egyszerűen olyan mértékben frusztrálódnak emiatt, úgy eltorzul a személyiségük, hogy rémálom jellemük lesz.

Ugyanúgy, ahogy a nagy, kigyúrt, kopasz pasikat se bírom, azok is belsőleg torzulnak el a saját külsejük miatt.

2023. márc. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
78%

Nekem sem tetszik, pici, vékony.

Ha szembe jönne velem az utcán, nem keltené fel az érdeklődésemet.

Emellett a nő mellett pedig röhejesen néz ki.

2023. márc. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
95%

Fú, gyerek, te nagyon unatkozol.


Azért van annyi nevetős fej, mert pont egy totál előnytelen képet raktak be róluk, mindketten idétlenül néznek ki, ráadásul a cikk írója eleve olyan gúnyosan, herripotteresen tálalta az egészet, mintha szerencsétlen Danielnek másról se szólna a léte, mint a varázslógyerekről.


Szerintem kezeltesd az üldözési mániádat.

2023. márc. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
95%

1. Ugyanúgy férfiak is savazzák.

2. A nőt jobban savazza mindeki mint a férfit: "manus feje van", "úgy nez ki mint az anyja" stb.

3. Ez nem nemre kihegyezhető, hanem nemzetiségre. Nézd meg ugyanazt a hírt angolul közölve, a kommentek mindig sokkal pozitívabbak. A magyaroknál normalizalva van, hogy mindenen csak gyűlölködni, háborogni kell.

2023. márc. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
97%
Amúgy ha megnézed a negatív kommentek alatti válaszokat, mind nők, akik védik.
2023. márc. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!