Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van még olyan magyar nő aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még olyan magyar nő aki szingli és nem annyira anyagias, nem csak a pénz alapján keres társat? Vagy ilyen nők már egyáltalán nincsenek elvétve sem?

Figyelt kérdés

2023. márc. 26. 18:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Tényleg vannak ilyen nők, de nem mind ilyen.


Valószínűleg azt hiszik, hogy még mindig tart a bújócska..kicsit nehéz megtalálni őket.

2023. márc. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Ha anyagiasnak számít, hogy a közös programjainknak rám eső részét fizetem, a másik fele értelemszerűen a férfié, akkor igen, anyagias vagyok, mert nem mindenki tudja megengedni magának az én hobbijaimat. Nem keresek annyira sokat (300k), de van egy saját lakásom és autóm azért nincs, mert környezetszennyező. A legtöbb férfinak fontos az autó, munka miatt is, de rengeteg pénzt elvisz, amit én jelen esetben a szabadidős tevékenységeimre költök illetve 50 ezret minden hónapban kötelező jelleggel elteszek, szóval csak 250ből gazdálkodom.


Szóval ahhoz, hogy minden menjen, ennél többet kell keresni. Aki gyereket akar, annak meg pláne. Persze én beleteszem a magamét az önfejlesztésbe, hogy később jobban keressek, de 300 ezres fizetésű férfi mellett nagyon nehéz elmenni szülni, mert semmi megtakarításunk nem maradna a hónap végére. Ételintoleranciák miatt csak az étkezésem + tisztálkodás 100 ezer forint havonta alsóhangon. :/ a számláim 50 ezer télen, ìgy marad egy százas még meg nekem, amit ruhára, szórakozásra, étteremre stb. El tudok költeni illetve a lakást is karban kell tartani az amortizáció elkerülése okán. 2 ember hogy jönne ki ennyiből egy baba mellett? (Persze, szeretnék Gyedre szülni, de az is mennyi egy 100-150 ezres kb.? Fél fizetés, babával...)


Szóval amiatt vagyunk mi nők anyagiasak, mert ha nincsenek is drága hobbijaink, akkor is szeretnénk tisztességesen nevelni a gyerekeinket egyszer. És ha 2 gyerek is van, abban a 4 évben bizony ki vagyunk szolgáltatva a férjünknek. :/ Én nem élhetek parizeres kenyeren, mert meg sem ehetem. :(

2023. júl. 10. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!