Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az udvariasság vagy a rámenőss...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az udvariasság vagy a rámenősség a célravezetőbb a csajozásban?

Figyelt kérdés

A közvéleményben vannak más fogalmak is, mint jófiú, rosszfiú, de most nem is ez a lényeg, hanem hogy milyen kvalitások vagy kommunikációs készségek jellemzik azokat a férfiakat, akik sikeresek a nőknél.

A filmekben mindig úgy mutatják, hogy az udvariasság, túlzott szabálykövetés inkább a romantikus regények világában, az arisztokrácia körében volt célravezető, de ma már sokkal direktebben kell kommunikálni és a szexuális forradalom óta sokkal több ilyen jellegű célzás megengedett. Vannak nők, akik le is írják, hogy nekik az a fontos, hogy lássák mennyire kívánja őket a férfi. Ilyen esetben biztos rosszul jön, ha visszafogottabb az illető és nagyon próbálja tartani az etikettet. Végülis az magabiztosságot mutat, ha valaki mer így jobban nyomulni, valószínűleg nem jön be mindenkinek, de lehet többnek, mint a másik. Mi az igazság? Vágy igazából ez helyzettől függ?



2023. márc. 28. 18:56
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha csajozni akarsz, minél több nőt, akkor fel kell ismerned, ki mire bukik. Ha egy nőt, akkor meg nem érdemes megjátszani magad, mert nem tudod fenntartani a szerepet.
2023. márc. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
91%

Ez nem igazán így működik. Ezt látod igazándiból, hogy ki milyen. Úgymond ki kell puhatolózni a határokat. De ez néhány mondatból megvan amúgy. De ezek mindig aktuális helyzethez illő beszélgetésekből/megszólításokból jönnek. Tehát nincs egy általános megoldás. Mindig a környezethez és a partnerhez igazodsz.


Vagy nem igazodsz.. én nem szeretek igazodni, mert nem egy kamuismerkedést akarok, hanem komolyat. Akkor legalább ha nem jó a másiknak, akkor nyugodtan elküldhet. Jobb is.

Jaaja, tehát ahogy 11-es is írja.

2023. márc. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
59%
Nekem sose ment jól a csajozás, de a melóhelyemen úgy látom, inkább a nyomulás vezet célra.
2023. márc. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
42%
Onbizalomhianyos, csunya kover noknek jol esik a kivanlak szoveg. A cicababaknal meg a sok pasi mindig probalkozik es probaljak a kanosakat kiszurni.
2023. márc. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
91%

Mindenki más,én például konzervatív nő lévén nem a nyomulást,hanem az udvarlást preferálom.

Értem ez alatt a bókokat,a kávémeghívást szünetben,a ,, hoztam egy csokit,mert tudom,hogy szereted" szintű kedvességet...Nem jön be,ha rögtön a tárgyra térünk.A vadászat izgalma a nemes vadnak is fontos.Érezni,hogy izzik a levegő, megy a poénkodás, finom csipkelődés, kicsit beszélgetünk, aztán holnap már például együtt ebédelünk. Kezdjük az alapoktól és fokozatosan szintet lépünk.

Persze mindez akkor fontos,ha valaki komolyra pályázik.Én azt keresem.

2023. márc. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
71%

Maximális udvariásság mellett, kicsit sem érdekel, hogy milyen elvárásai vagy előzetes elképzelései vannak annak a nőnek, akivel randizom.

Vagy működünk együtt zsigerből, vagy menjen mindenki a dolgára.

2023. márc. 29. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
62%
Nem azért, de hol zárja ki egymást a kettő? Lehet udvariasan is nyomulni.
2023. márc. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
84%
Figyelj, lényegében tökmindegy... Ha kapcsolatot akarsz akkor idővel úgyis kiderül hogy igazából csak azért vagy udvarias hogy felszedj valakit, vagy valóban az vagy. Van akinek a rámenősség jön be valakinek az udvariasság, ha nem játszod meg magad és nem veszel fel szerepeket, akkor valószínűleg olyan fog a horogra akadni aki saját magad miatt szeret/tetszel neki.
2023. márc. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
83%
Az udvariasság nem zárja ki a rámenősséget (nyilván nem a bunkó nyomulásra, hanem a kulturált rámenősségre gondolok itt). Amúgy meg mindkettő működik, inkább az a kérdés, hogy milyen típusú, személyiségű nőre hajt az illető. Nyilván más ismerkedéssel lehet felszedni egy zárkózott, visszafogott, elegáns nőt meg egy harsány, vagány, belevaló bulis csajt.
2023. márc. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
67%
Mindkettőből kell, de a túlzott udvariasság, amikor nem haladunk sehová töketlen.
2023. ápr. 2. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!