Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az udvariasság vagy a rámenőss...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az udvariasság vagy a rámenősség a célravezetőbb a csajozásban?

Figyelt kérdés

A közvéleményben vannak más fogalmak is, mint jófiú, rosszfiú, de most nem is ez a lényeg, hanem hogy milyen kvalitások vagy kommunikációs készségek jellemzik azokat a férfiakat, akik sikeresek a nőknél.

A filmekben mindig úgy mutatják, hogy az udvariasság, túlzott szabálykövetés inkább a romantikus regények világában, az arisztokrácia körében volt célravezető, de ma már sokkal direktebben kell kommunikálni és a szexuális forradalom óta sokkal több ilyen jellegű célzás megengedett. Vannak nők, akik le is írják, hogy nekik az a fontos, hogy lássák mennyire kívánja őket a férfi. Ilyen esetben biztos rosszul jön, ha visszafogottabb az illető és nagyon próbálja tartani az etikettet. Végülis az magabiztosságot mutat, ha valaki mer így jobban nyomulni, valószínűleg nem jön be mindenkinek, de lehet többnek, mint a másik. Mi az igazság? Vágy igazából ez helyzettől függ?



2023. márc. 28. 18:56
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
38%

Én úgy tapasztaltam, hogy a pajzán, gusztustalan viccek, és az erkölcstelenség bejön a legtöbb nőnek.


Legalábbis társaságban azoknak tapsikolnak, akik ilyesmivel szórakoztatják őket.


Tisztelet a kivételnek.

2023. ápr. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem az aranyközépút. A romantikus, tisztelettel, de picit nyomulással. Ergo kezdeményezzen, de nem vulgárisan, nem kultúrálatlanul, hanem pl aranyosan, kedvesen.
2023. ápr. 3. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
84%
Engem a pasim azzal nyert meg, hogy egyszerre volt mindkettő. Udvarias és nyomulós is.
2023. ápr. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!