Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mai pasiknak miért annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mai pasiknak miért annyira megterhelő ha első randin meg kell hívni a lányt?

Figyelt kérdés

Elvileg a pasiknak kellene lenyűgözni a lányokat és nem fordítva.

Hogyan akar így valaki jó benyomást tenni a másikra ha egy egyszerű csokis capuccinot sem képes kifizetni a lánynak?


2023. márc. 28. 21:58
1 2 3 4 5 6 7
 11/64 anonim ***** válasza:
71%

"Elvileg a pasiknak kellene lenyűgözni a lányokat és nem fordítva."


Nem kell lenyűgözni. Az első randi nem erre való. Régen rossz, ha rögtön lenyűgözni kell valakit úgy, hogy még nem is ismerjük egymást, és nem tudjuk lehet-e közös jövőnk. Először beszélgessünk tét nélkül, manipulatív lenyűgözések nélkül. Egy kávé különben sem a lenyűgözés kategória.


Amúgy meg ha már itt tartunk, a lány mivel szeretne lenyűgözni? Vagy csak elvár a másiktól? Egy kapcsolatban sem csak az egyik ad, hanem mindkettő oda-vissza.

Ha az udvarlásra érted, az megint más kategória, de az is későbbi dolog... nem első randi.

2023. márc. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/64 anonim ***** válasza:
20%
Ti, nők akartatok egyenjogúságot, ugyanannyi bért keresni mint egy férfi, olyan vezető beosztású munkát végezni mint egy férfi, repülőt, vonatot vezetni, cégek élén lenni, ti akartatok elnökök lenni...."egyenjogúságot, ugyanolyan jogainak vannak mint a férfiaknak" ....hát egyétek meg amit főztetek.
2023. márc. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/64 anonim ***** válasza:
69%

12

Ha repülőt vezetnék vagy elnök lennék, akkor pláne nem tűrnék meg magam mellett olyan férfit, akinek még egy kávé kifizetése is problémákba ütközik.

2023. márc. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/64 anonim ***** válasza:
71%
Én sem értek egyet azzal, hogy a férfinak kéne lenyűgöznie. A cél, hogy megismerjük egymást, és eldöntsük, akarunk-e még többet tudni a másikról. Mivel bármelyik fél mondhat nemet, ezért nem egyik, vagy másik oldalnak kellene standup-olnia. Ha egy randi nem ment jól, mindig mondtam, hogy fizetem a részem. Ha jól ment, akkor egy másik alkalommal visszahívtam. Szerintem a legtöbb embernek antipatikus ez a "hercegnő" stílus. Nyilván legyenek elvárásaid, tudd az értékeidet, ne rendeld magad alá a másiknak, de felé sem. Van különbség aközött, hogy elkémyeztetett kislányként mindent elvársz, vagy hogy egy határozott és magabiztos nő vagy.
2023. márc. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/64 anonim ***** válasza:
34%

Mondjuk én nem fogok elkezdeni problémázni azon, hogy ki fizet mit. Elméletileg mindketten munkával rendelkező felnőtt emberek vagyunk, senkinek nem kellene hogy problémát jelentsen bárminek a kifizetése. Itt inkább arról van szó, hogy a mai csajokkal az első randiig sem lehet eljutni.


38 f incel

2023. márc. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/64 anonim ***** válasza:
47%

Én fel szoktam ajánlani de szerencsére olyan lányokkal volt eddig dolgom akik nem várták el. Ha valakinek ez a fontos akkor én passzolom. Hasonlóan nem árasztom el a kapcsolat elején drága ajándékokkal és kirándulásokkal se. Akinek ez a fontos az amúgyis csak élösködni akar rajtam.

Szerencsére találtam egy olyan társat aki velem akar lenni és nem a pénzemmel.

2023. márc. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/64 anonim ***** válasza:
89%
Sztem annak dolga a lenyűgözés, aki meg akarja ismerni a másikat. Nemtől függetlenül.
2023. márc. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/64 anonim ***** válasza:
84%

18

Akkor most te lettél a lehúzós krva :D

2023. márc. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/64 anonim ***** válasza:
81%

#16 Látod, a kérdező meg úgy van vele, hogy az ilyet passzolja, amilyen te vagy.De jól is teszi:D

Amúgy annál alacsonyabb létformát el sem tudok képzelni, aki meghív egy kávéra, majd ha nem fizeted ki a kávéd, akkor megsértődik.Az ilyen alakok a föld melyik repedéséből bújnak elő???

2023. márc. 29. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/64 anonim ***** válasza:
33%
Evvel a lenyűgözni dumával nem értek egyet nőként. Szánalmas. Nem egy meghallgatás a randi.
2023. márc. 29. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!