Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mai pasiknak miért annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mai pasiknak miért annyira megterhelő ha első randin meg kell hívni a lányt?

Figyelt kérdés

Elvileg a pasiknak kellene lenyűgözni a lányokat és nem fordítva.

Hogyan akar így valaki jó benyomást tenni a másikra ha egy egyszerű csokis capuccinot sem képes kifizetni a lánynak?


2023. márc. 28. 21:58
1 2 3 4 5 6 7
 41/64 anonim ***** válasza:
92%

#39 Szívből sajnállak, ha téged "le lehet fizetni" egy kávéval.Én semekkora összeget nem érzek lefizetésnek, ha valaki meghív, mert EGYÉRTELMŰ, hogy fizet.

Gondolom ha te áthívsz magadhoz vendégeket, akkor lefizeted őket azzal, hogy megkínálod őket süteménnyel, itallal.Ugye?

Hogy lehet valakinek ilyen kifacsarodott gondolkodásmódja??


Szerinted létezik olyan nő, aki a drága sminkjeivel kifesti magát, magára fújja a drága parfümjét, megcsinálja a frizuráját, csinosan, szép ruhába felöltözik és odamegy a randi helyszínére egy kávé meghívásra, közben csak az "anyagi haszon"(max 500Ft-os kávé) lebeg a szeme előtt?Hagyjad már.

Az én parfümömből 2 fújás többe kerül, mint 500Ft...

2023. márc. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/64 anonim ***** válasza:
90%

Sok ismerkedésem volt, nyilván fizetem a lánynak is amit rendel. És nem szoktak ezzel visszaélni, de az is igaz, hogy van amikor ez az egész szitu kényelmetlen neki, és inkább sétálna, beszélgetne... pont ezért, mert nem akarja meghívatni magát... még úgy sem, ha többször felkínálom.

Mondjuk ha eleve az volt a randira hívó kérdés, hogy "Meginnál velem egy kávét?", akkor hülyén jönne ki, hogy "...de te fizeted." :D

2023. márc. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/64 anonim ***** válasza:
88%
Nem értem, hogy akinek a pár száz forint anyagi csőd, az miért ismerkedik? Olyan értelemben, hogy neki nyilván komolyabb problémái vannak az életben, a párkeresés tud várni egy kicsit, míg egyenesbe jön.
2023. márc. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/64 anonim ***** válasza:
0%
47-es , ez a nőkre is igaz. Gondolom.
2023. márc. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/64 anonim ***** válasza:
Mindenkire.
2023. márc. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/64 anonim ***** válasza:
9%

Nekem minden kötelezőség megterhelő. Miért kötelező bármi?


Valamint nehéz lenne heti fél tucat alkalommal meghívni valakit, nem de?


Ha "csak" azt nézzük, amit írtál, az havi 20000+ plusz ha csak neki veszek, csak 1 értelmetlenül drága, finom vegyített mérgezett drogot, jaj elnézést, KVt.


Gyakorlatilag egyiknek sem kell lenyűgözni senkit sem, hanem maguknak lenni, és érdeklődni a másik iránt, amíg azt jónak ítélik meg.


És amikor 2 lány randizik? Vagy 2 fiú? És hogy akar így jó benyomást tenni az ember ha egy forrócsokit sem képes venni a férfinak? :OO

2023. márc. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/64 anonim ***** válasza:
100%
#48 Amennyiben ő hív meg férfiakat fizetős programra, úgy igen.
2023. márc. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/64 anonim ***** válasza:
11%
Hasonló kérdéseknél látszik, hogy mennyire nincs egyenjogúság. Aki csak annyit írt, hogy egyenjogúság van, ke lett pontozva. Pedig ők az igazat írták. Akár a nő is fizethet az első randin is. Ha nincs pénze , minek ismerkedik... ugye 47-es? Mert amit magára ken az x ezer forint. Ki nem tojja le ?
2023. márc. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/64 anonim ***** válasza:
100%

Sztm meg első randin egy séta aztán kész. Ha ez valakinek nem felel meg akkor megy mindenki tovább.

N 31

2023. márc. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/64 anonim ***** válasza:
93%

Első randin én szeretem, ha mindketten fizetünk, mindketten egy-egy kört. De én a barátaimmal is ezt csinálom, van rá pénzem.


Ha olyannal randizom, aki nem tud egy kávét fizetni, akkor arra gondolok, ha összeköltöznénk (az én lakásomba), akkor a rezsi felét nem tudná fizetni?

2023. márc. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!