Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mai pasiknak miért annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mai pasiknak miért annyira megterhelő ha első randin meg kell hívni a lányt?

Figyelt kérdés

Elvileg a pasiknak kellene lenyűgözni a lányokat és nem fordítva.

Hogyan akar így valaki jó benyomást tenni a másikra ha egy egyszerű csokis capuccinot sem képes kifizetni a lánynak?


2023. márc. 28. 21:58
1 2 3 4 5 6 7
 21/64 anonim ***** válasza:
21%

#18 "Úgy havi 200-250 ezret. Nyugi, én is teszek bele ennyit"


Magyarul sem ő, sem te nem költötök egymásra egy kib*aszott, megveszekedett petákot sem, oszt erre vered magad.😂

De hülye vagy! Ha én adok egy tízezrest, te meg adsz nekem egy tízezrest, akkor mit adtunk egymásnak?Az ég világon semmit.

Esetleg csak hazudozol, azért sántít a sztorid?

2023. márc. 29. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/64 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem első randin illik.

Örök szabály,hogy elsőn mindig a férdi fizet.

Persze nem egy komplett francia éttermi menüre gondolok,hanem egy sima kávé szerintem belefér.

Itt nem is azon van a hangsúly,hanem egyszerű udvarias gesztus.

2023. márc. 29. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/64 anonim ***** válasza:
61%
Én se tudok evvel azonosulni. Nem, senkinek nem kell senkit lenyügözni. Az egy megjátazós szarság.
2023. márc. 29. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/64 anonim ***** válasza:
69%
Egyébként abból is sokat le lehet szűrni, ha egy férfi meghív és nem fizeti a fogyasztásod. Mindenki döntse el maga, hogy ilyen társat akar magának vagy nem. A randi arra való, hogy megismerd a másikat. Figyeled mit tesz, mit mond a másik. És ha neked nem fér bele, hogy a férfi nem akar nagyobb anyagi részt vállalni a kapcsolatban, akkor nem folytatod vele az ismerkedést. El kell fogadni, hogy sok ilyen férfi van. Meg sok olyan is, akinek nemhogy nem gond, de nem is engedné, hogy fizess miután meghívott. Döntsd el, hogy melyiket akarod. Csak később ne panaszkodj. Mert akkor csak magadat hibáztathatod, hiszen ott voltak a jelek már az első randin.
2023. márc. 29. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/64 anonim ***** válasza:
24%

Kérdező!

Egyszerüen szánalmas, amikor a férfinak, még arra sincs pénze, hogy meghivjon vacsorázni! Egyszerüen taszitó a csóróság, és a sóherség is! Még soha, sehol nem fizettem, egyetlen randin sem! Fizetni akkor szoktam, ha a baratnőimmel elmegyek mondjuk szorakozni....de pasival? A minimum, hogy fizet! Én a társaságommal fizetek! Elmehettem volna 1000 másikkal is, de én őt választottam, neki adtam a tarsaságomat! Szeremcsére en nem futottam bele soha ilyen sóher seggfejbe, mint te! Ja, és még soha nem szexeltem első randin, (úgy 8.9.en max)

2023. márc. 29. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/64 anonim ***** válasza:
33%
Kezdem sajnálni a pasikat...
2023. márc. 29. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/64 anonim ***** válasza:
59%
A pasik udvarolnak nem a nők a pasiknak. Egy ovis is ad a lánynak egy virágot pl.
2023. márc. 29. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/64 anonim ***** válasza:
88%
Én ugyan már vagy 10 éve lekerültem a randi piacról, de elborzadva olvasom, hogy mi megy itt...Eleve nem találkoztam akárkivel, hanem előbb leveleztünk, igyekeztem megismerni valamennyire (lehet, ez már nem divat, csak a jobbra-balra húzgálás), szóval nem futószalagon csináltam, és mindig ingyen dolgokat javasoltam (séta), esetleg utána a beülős helyet, és még világosban kezdve. Amellett, hogy mindig felajánlottam, hogy fizetem a magamét, első találkozáskor soha nem kértem egy ásványvíznél többet, mert úgy gondoltam, hogy az illemet tudó, intelligens férfi úgyse fogadja el, amelyik meg olyan volt, azzal a séta során inkább elköszöntünk egymástól, nem is ültünk be sehova. Én elfogadom, hogy 38 évesen már őskövület vagyok ehhez, de bakker...azért ekkorát nem változott a világ, hogy - ahogy egy hasonszőrű kérdésnél láttam - egy kávéért dug.ást várnak, mások meg ezresekben mért, flancos kapucsínókat, sőt vacsorát első találkozáskor egy gyakorlatilag idegentől...mert hát, a férfi legyen gáláns? Igen, elgyen , a szíve hölgyével, aki meg máshogy ezt meg fogja hálálni, de nem egy kvázi idegennel...
2023. márc. 29. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/64 anonim ***** válasza:
32%
A mai nőknek miért annyira megterhelő, ha első randin fizetniük kell a saját részüket? A feminizmus elvileg az egyenjogúságról szól, nem?
2023. márc. 29. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/64 anonim ***** válasza:
59%
Akinek ez gondot okozhat az az aki zsinórban randizik minden jöttmentel annyira ki van éhezve, annyira kétségbeesetten keresi a párját. Ez így valóban nagyon sok pénz és komolytalan pasi , érdemes elkerülni a pitsába.
2023. márc. 29. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!