Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem aggályos, hogy társkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem aggályos, hogy társkereső oldalakra a szülők feltöltik a kiskorú gyerekeik fotóit is?

Figyelt kérdés
Én ezt nem engedném. Tele van a tinder kiskorú gyerekek fotóival, akik a párkereső szülő fotóin szerepelnek. Gyerekeknek nincs személyiségi joga?
2023. márc. 29. 14:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

9 vagyok.

10. Mondjuk ja, sokan nem írják ki.

Én meg pont olyannal jártam hasonlóan akinek volt kinn kép...azt kamuzta, hogy a keresztlánya.

2023. márc. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
#10! Aki le akarja tagadni, az gondolom, amugy se rakna fel róla képet 🤦🏽‍♀️
2023. márc. 30. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Oké, persze, mindenki azt hazudik, amit akar. Ha le akarja tagadni, akkor nem fog képet kitenni. Amúgy van lehetőség bejelölni, hogy van gyereke. Ha nem ír ki semmit, én rá szoktam kérdezni, aztán csak nem tagadja le (biztos van ilyen is, az ultragáz). Ettől még szerintem aggályosak ezek a képek.
2023. márc. 30. 09:00
 14/14 anonim ***** válasza:
7/10: de aki nem írja ki, az fotót sem fog kipakolni... szóval felesleges a vernyogás a fotók mellett.
2023. márc. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!