Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem találnak a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találnak a férfiak szexre nőt gyakran? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Igazságtalan, hogy a nők bármikor kapnak férfit a szexre ingyen. A férfiak meg évekig nem találnak rá nőt. Csak ha fizetnek a szexért.

Ismerek nőket akik pár havonta másik férfivel szexelnek. Miközben mi férfiak évekig nem szexelünk. Mert a nők többsége nem könnyen kapható.

Ez így nem igazságos.



2023. ápr. 7. 10:49
 51/103 anonim ***** válasza:
2023. ápr. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/103 anonim ***** válasza:
78%

"legutóbb mikor szórakozóhelyen voltam, 3 lány jött oda hozzám(mármint külön-külön), hogy van e kedvem táncolni velük"


Attól még nem akarnak téged megdugni, szánalmas hogy ezt gondolod :D

2023. ápr. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/103 anonim ***** válasza:
4%

#52

Mint már leírtam korábban, akinek van tapasztalata ismerkedésben, az innen már simán továbbviszi a dolgokat szexig.

2023. ápr. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/103 anonim ***** válasza:
100%
Attól még nem feltételezheted, hogy ők megdugni akarnak téged, tovább vinni azt lehet, de nem ezt írtad
2023. ápr. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/103 anonim ***** válasza:
86%

Összetett a dolog:

1. Ahogy fentebb is írták, a nők nehezebben jutnak el az orgazmusig, ezért nem éri meg nekik egy három perces reszelésbe beleegyezni, csak azért, hogy valami random férfinak jó legyen, nekik meg nem.

2. A nőknek veszélyesebb a szex, mert ők azok, akik teherbe eshetnek és utána vállalni kell ennek a következményeit, legyen az akár abortusz, akár gyerekszülés.

3. A biológiájukból kifolyólag szexuális úton terjedő betegségeket is könnyebben kapnak el a nők, mint a férfiak.

4. Azért is veszélyes a szex nőként, mert ha a nő meggondolja magát még az aktus előtt vagy közben, a férfi lehet, hogy erőszakosan fog reagálni, megveri, megerőszakolja, akár meg is öli a nőt. Mivel a nők fizikailag gyengébbek a férfiaknál, az esetek többségében esélyük sincs magukat megvédeni, ha egy férfi erőszakoskodni kezd velük.

5. A társadalom elítéli az olyan nőket, akik könnyen adják magukat, sok szexuális partnerük volt életük során. Nem mindenki akar ilyen stigmával együtt élni, ezért sokan inkább nem élnek ilyen életet, hogy ne szólják meg őket.

2023. ápr. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/103 anonim ***** válasza:
100%

53. Nem feltétlen hogy akartak is valamit. Nem lehet táncolni utána szex nélkül? XD



Ez is azért kicsit nevetséges.

2023. ápr. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/103 anonim ***** válasza:
70%

#56

Jó akkor megpróbálom részletesebben elmagyarázni.


Tegyük fel hogy egy jó személyiségű ember vagy.

Ha van egy lány akinek annyira bejössz, hogy képes odajönni hozzád, akkor szerintem eléggé feltételezhető, mivel az egyértelmű külső vonzalom mellett még a személyiséged is tetszeni fog neki, így miért is ne akarna lefeküdni veled??


Még egyszer mondom, nem azt mondtam, hogy minden egyes esetben ha egy lány odamegy egy sráchoz akkor szex lesz.

Azt írtam, hogy ha van tapasztalatod és nem balf@szkodod el, akkor lesz

2023. ápr. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/103 anonim ***** válasza:
87%
Legjobb tudomásom szerint a lányok nem mennek oda random, számukra nem vonzó emberekhez felkérni őket táncra, de ha igen, akkor bevallom tévedtem
2023. ápr. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/103 anonim ***** válasza:
75%

"Ha van egy lány akinek annyira bejössz, hogy képes odajönni hozzád, akkor szerintem eléggé feltételezhető, ",


En olyan lány vagyok, aki oda megy a fiúkhoz mert szórakoztató, attól még nem kell a szottyadt farkatok :D

Ez nem így működik ribi.

2023. ápr. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/103 anonim ***** válasza:
15%

#59

Ja igen viszont ha ez tényleg így lenne, akkor miért panaszkodnak az incelek hogy folyton elküldi őket minden nő. Hát állitásod szerint épphogy a nők mennek oda hozzájuk xd

Ja nem mert ilyen nem létezik

2023. ápr. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!