Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem találnak a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találnak a férfiak szexre nőt gyakran? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Igazságtalan, hogy a nők bármikor kapnak férfit a szexre ingyen. A férfiak meg évekig nem találnak rá nőt. Csak ha fizetnek a szexért.

Ismerek nőket akik pár havonta másik férfivel szexelnek. Miközben mi férfiak évekig nem szexelünk. Mert a nők többsége nem könnyen kapható.

Ez így nem igazságos.



2023. ápr. 7. 10:49
 71/103 anonim ***** válasza:
86%

Már bocs kérdező, de miért kéne, hogy ez a játszma igazságos legyen? Egyáltalán mi az az életben, meg a világban úgy általában?


Én nőként nyilván sokkal szelektívebb vagyok a partnereimmel kapcsolatban, mint egy férfi, de még így is rengeteg udvarlóm akad, mert egyszerűen ilyen a biológia, hogy a férfiak udvarolnak a nőknek. Nem tudom mi abban a nagy szám, hogy a nők ezer szempont alapján döntenek, ha partnert kell választaniuk szexre, és mégtöbb szempont alapján, ha hosszútávú kapcsolatra. És mivel ennyi udvarló van, bőven megtehetjük.

2023. ápr. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/103 anonim ***** válasza:
13%
#71 Akkor tegyétek. Ezért maradok egyedül mert úgysem lehet a sok kritériumnak megfeleni ha a tiszta úton akar egy férfi jàtszani..Aztàn mindegyik nőnek beakad az életében egy chad aki àtveri kihasznàlja ..neki adtok bezzeg esélyt a többinek meg bizonyìtani kell minden szart.. Na én ezt untam meg és emiatt jàrok prostikhoz.
2023. ápr. 10. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/103 anonim ***** válasza:
64%

72. Csak egy lúzer vagy, ennyi.


Nekem sosem jöttek be a chadek és nem is volt velük kapcsolatom. Mindig a kocka és streber srácok voltak a gyengéim. A párom is ilyen. Szeret, mindent megad és a szex is jó.



Nem a férfiakkal van a baj, hanem veled kedves 72, de valami baromi nagy.. :)

2023. ápr. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/103 anonim ***** válasza:
11%
#73 ment a jelentés 😉
2023. ápr. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/103 anonim ***** válasza:
43%
73, mit lehet azon jelenteniXDDD
2023. ápr. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/103 anonim ***** válasza:
10%
#75 Ez a szomorú hogy észre sem veszed hogy a földbe tiportàl valakit,de sebaj
2023. ápr. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/103 anonim ***** válasza:
43%

Nem én voltam az a válaszoló, de én is bármikor földbe tiporlak, mivel NULLA tapasztalatod van nőkkel kapcsolatban, és mégis hazugságokat állítasz ki róluk tényként.

Olyan férfit meg nem tisztelünk, aki prostituálthoz jár;)


“Aztàn mindegyik nőnek beakad az életében egy chad aki àtveri kihasznàlja ..neki adtok bezzeg esélyt a többinek meg bizonyìtani kell minden szart.. Na én ezt untam meg és emiatt jàrok prostikhoz."

2023. ápr. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/103 anonim ***** válasza:
5%
#77 Hallgatlak :) mondtál valamit? :)
2023. ápr. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/103 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem úgy igazságos a helyzet, ha döntetlenben maradunk.

Nagyon sok férfivel, és nagyon sok nővel baj van most a mai világban, a társkeresés palettáján.

Vannak rendes nők is és rendes férfiak is, de azok száma sajnos nagyon elenyésző.

Senkinek nincs a nyakában egy tábla, melyre fellene vázolva, hogy miért éppen ő a főnyeremény.

Így aztán sajnos nagyon nehéz ez a társkeresősdi.

Korunk talán egyik legnagyobb problémája.

Én már elgondolkodtam azon, hogy mi lenne ha lenne "társkereső piac".

Mindenki megálna egy kis asztal mögött. Készítene egy táblát, melyre felírná a legfontosabb tulajdonságait. Minden fontosat amit tudni kell egy emberről.

Ezt mindenki elolvashatná, és akinek valaki ez alapján szimpatikus, azt megszólíthatná.

Kár, hogy nem működik a társkeresés egy picit rugalmasabban, jobban.

Így,hogy mindenki csak lődörög össze-vissza, így nagyon nehéz összetalálkozni.

Valahogyan megkéne ezt fizikálisan egy picit felfűszerezni.

Nade ez ugye csak egy álom, pedig nem annyira bonyolult ez.

Minden vasárnap délelőtt a sportcsarnokban, lehetne ilyen társkereső piacot csinálni.

Nem egy hú de nehéz dolog lenne ez.

Lehet, hogy pont ezért nem jut eszébe senkinek, mert rém egyszerű, és mindenki nagyban akar gondolkodni.

2023. ápr. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/103 anonim ***** válasza:
86%
79 egyetértek , és maradjunk a döntetlenben :)
2023. ápr. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!