Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem találnak a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találnak a férfiak szexre nőt gyakran? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Igazságtalan, hogy a nők bármikor kapnak férfit a szexre ingyen. A férfiak meg évekig nem találnak rá nőt. Csak ha fizetnek a szexért.

Ismerek nőket akik pár havonta másik férfivel szexelnek. Miközben mi férfiak évekig nem szexelünk. Mert a nők többsége nem könnyen kapható.

Ez így nem igazságos.



2023. ápr. 7. 10:49
 81/103 anonim ***** válasza:
90%
Ezen nincs mit görcsölni, változtatni úgysem lehet rajta, mindig a nők döntöttek arról kivel szexelnek, ez az élet rendje. Az állatvilágban is megküzdenek a hímek azért, hogy ki párosodjon a nősténnyel, kinek a genetikája menjen tovább. Igazságtalan? Lehet annak gondolni, de rengeteg más minden van az életben, amit szintén elkönyvelhetünk annak. A nők pl nagy átlagban úgy kb 40 éves korukig vállalhatnak gyereket, a férfiak meg kvázi életük végéig.
2023. ápr. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/103 anonim ***** válasza:
6%

Akárhogy is nézzük, az élet mindenképpen a nőknek kedvezőbb.

Nem mondom, hogy nekik minden habostorta, de a társkeresés és a szex, az mindenképpen az ő játszóterük.

Persze tudom én, náluk is ez is csak annak könnyű, amelyik jól néz ki.

2023. ápr. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/103 anonim ***** válasza:
91%
Szexpartnert találni biztos, hogy sokkal könnyebb nekik, ehhez kétség sem fér, de minőségi párkapcsolatot szerintem kb hasonlóan nehéz. Az élet senkinek sem könnyű és nem minden csak a szex körül forog.
2023. ápr. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/103 anonim ***** válasza:
80%
82. De minőségi szexet találni baromi elenyésző...
2023. ápr. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/103 anonim ***** válasza:
64%

Tudom 84, de az mindenkinek nehéz, ez így igaz.

Én már egy 30%-os leértékeléssel is megelégednék, mert a semminél az is több.

2023. ápr. 26. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/103 anonim ***** válasza:
15%

Barátom, ha te évek óta nem szexeltél, akkor :


1. túl öreg vagy

2. túl ronda vagy

3. túl dagadt vagy

4. túl csóró vagy

5. túl ostoba vagy

6. nincs vagy rossz a stílusod

7. nincs game-ed, nem tudsz csajozni

8. kicsi farkad van


Még a legbénább, legsemmilyenebb pasik is fognak maguknak évente pár átlagos vagy átlagon aluli nőt. Én a harmincas éveim közepe táján járok és kb 2-3 havonta új barátnőm van. Valamit rosszul csinálsz. A fent említett 8 szempontból csak 3 olyan van, amin nem tudsz változtatni, ha a többi 5 kategóriában fejlődsz már jó vagy.

2023. ápr. 26. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/103 anonim ***** válasza:
86%

86.

Érdekes amit írtál, szerencsére nem igazán érint egyik sem.

56 vagyok, de jól tartom magam, nem vagyok ronda.

Nem vagyok kövér, bőven nem vagyok csóró.

Van saját lakás, autó, rengeteg szabadidő, minden.

Az, hogy milyen a stílusom, meg hogy a farkam mérete kinek jó és kinek nem, odáig elsem jutunk, hisz annyira nincs szerencsém, hogy 2 éve nemis kerültem kapcsolatba senkivel, semmilyen módon.

Megsem ismertem senkit, egyszerűen lehetetlen.


Nem az van, hogy sok-sok nőt megismertem, de mindegyik lelépett, mert ebbe meg abba, meg amabba nem vagyok jó.

Bár így lenne, mert akkor legalább történne valami.


De else jutok odáig, hogy bárkit is megismerjek. Érted.

Az első lépés sem jön össze.

Esély sincs arra, hogy bárki is megismerjen, hogy milyen ember vagyok.

Ez a borzasztó. Ennél még a kudarc is jobb, mert előbb- utóbb talán összejönne valami.

Egyszerűen nem értem az egészet.

Vagy lehet, hogy sok az 56 év és azért, mert ilyenkor már lehetetlen ???

Te mit mondanál, 86 ??

Jelenleg olyan távol érzem magam a nőktől, mint attól, hogy szombaton Putyinnal fogok vacsorázni a Hiltonban.

Nagyon nehéz ma a nőkhöz közel kerülni.

Egyszerűen nem akarják a férfiakat, vagy nem tudom mi van most ezzel.

2023. ápr. 26. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/103 anonim ***** válasza:
86%

Még valami kimaradt.

Neked 3-4 havonta összejön valami nő ???

Akkor te nagyon szép lehetsz hallod e.

Én azt látom, hogy ma kifejezetten szépnek kell lenni egy férfinek ahhoz, hogy egyálltalán szóba álljon vele egy nő.

2023. ápr. 26. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/103 anonim ***** válasza:
70%

88. Ez baromi nagy hülyeség.. dehogy kell szépnek lenni. Egy férfi legyen férfias, jóképű. Szép?

Lol, jót mosolyogtam. Az maximum Brad Pitt, de már ő is sármos!

2023. ápr. 26. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/103 anonim ***** válasza:
91%

85. Maradjunk annyiban hogy a férfi beteszi, majd ki és neki ennyi is elég.



Persze, kapcsolatban nyilván az ember máshogy áll a dolgokhoz. De alkalmi szexnél a nőknek nem is nagyon van orgazmusuk, mert önzőek a férfiak. :/


Bár kapcsolatban nem tudom ez mennyire fordul elő.

2023. ápr. 26. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!