Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinderen ha matchelek lányokka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen ha matchelek lányokkal, majd köszönök és váltunk is pár normális mondatot, normális hogy gyakran nem is reagálnak többé?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 13. 18:55
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Mindegy, hogy mivel inditasz. Ha vissza ir, akkor vissza ir.

De ha nem ir mar, par mondat utan, akkor unalmasnak tart

2023. ápr. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Nem azért tart unalmasnak mert napi 10-20 üzenete érkezik, sok impulzus van (matchek, üzenetek, dicséretek, felajánlások nagy mennyiségben), így egy teljesen " hagyományos " ám kulturált, tisztelettudó első pár mondat már nem éri el az ingerküszöböt, nem fogja felkelteni a figyelmét?


Nekem pl. az kelti fel a figyelmemet hogyha egy lány törődik az érzéseimmel, nem ignornál 1 vagy több napig. Ami az eddigiek alapján 100 matchből talán 2 lenne.


Ha egyéjszakásos vagy az a baj, hiszen nem a lelkükre vagy kíváncsi. Ha a lelkükre vagy kíváncsi túl hagyományos kérdéseid vannak az elején? Akkor te egy lúzer vagy, hiába lehetsz bárki (orvos, mérnök) még humoros is, kedves is tele hobbikkal.


Van baj a toronyban sokaknál, nem is kevés :D


Mondjuk eddig is ez volt a tapasztalatom, a pár ottani tali alapján is

2023. ápr. 14. 06:18
 13/21 anonim ***** válasza:
Lehet azért unalmas, mert ilyen “állásinterjú” szaga van a beszélgetésnek és a nőknek nincs kedve tizedjére is leírni, hogy mi a hobbijuk meg ilyenek. Vagyis, az a téma is előkerül előbb-utóbb, de hatékonyabb flörtölős-poénkodós stílussal indítani, mert az más, mint a tucat. Nekem is Tinderről lett párom és emlékszem, hogy vele is poénkodva indítottunk, nem sablondumákkal.
2023. ápr. 14. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Lehetséges hogy az általuk " tucatnak " vélt srácok 10x olyan normálisabbak, humorosabbak, mint akik ugyanazt a sablon szöveget nyomják az ismerkedés elején minden lánynak. Ami persze meglehetősen egyedinek tűnik nekik. Az a srác aki pedig hetekig gondolkozott azon a poénos kezdésen, befutó lehet, addig míg ki nem derül róla hogy valójában ő unalmas. Aki pedig normálisan közeledett az be lett skatulyázva 2 mondatából (akár tévesen), mert ez persze nem felszínes. Ráadásul korrekt bánásmóddal (eltűnéssel egy szó nélkül).


Ez szerintem semmiképp nincs rendben. Sőt az sem hogy a lányok semmennyire nem szokták magukat bedobni, full unalmasak ott és mégis ők a legnagyobb kritikusok. Vicc kategória :D

2023. ápr. 14. 09:21
 15/21 A kérdező kommentje:
Ha meg a férfi teszi ezt a lányokkal, akkor suttyó férfi. Miért kép alapján ítéli meg a másikat, miért olyan előítéletes. Vagy ha matchel a lánnyal miért nem beszélget vele. Másik oldalról ugyanezek mennek, nem jobb semmivel sem
2023. ápr. 14. 09:24
 16/21 anonim ***** válasza:
Szerintem kezeltesd a frusztrációidat, mielőtt ismerkedsz.
2023. ápr. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Ezt írd meg azoknak akik ok nélkül gerinctelen módon viselkednek :) Ha nem frusztrálna semennyire akkor pszichopata lennék 0 lelkiismerettel :D
2023. ápr. 14. 10:48
 18/21 A kérdező kommentje:
Ha azok ismerkednének ott akik rendben vannak, akkor kiszelektálódna a regisztráltak 95%-a
2023. ápr. 14. 10:59
 19/21 anonim ***** válasza:
Mi a gerinctelenség abban, hogy nem írnak neked, ha nem érdekled őket? Dolgozz magadon, a kommunkációdon, vagy cseréld le a képeidet előnyösebbre, tudom is én, de ha nem vagy képes kritikát elfogadni, akkor fejlődni sem fogsz.
2023. ápr. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Mi a gerinctelenség abban ha beszélget valaki veled akár telefonon te meg rácsapod a telefont? Mi abban ha találkozol valakivel, azt mondja majd találkozunk, te írsz neki de soha többé nem hallasz felőle. Hagyjuk már :)
2023. ápr. 14. 11:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!