Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem jó sok nőnek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jó sok nőnek, ha "csak" szerető lehetne?

Figyelt kérdés

Napi szinten látom/hallom/olvasom a


- "Megcsalt a Béla."

- "Gézu megvert!"

- "Zoli gyerekei rühelnek."

- "Rühellem a Zoli gyerekeit."

- "Szeretem a Tomit, de nekem sok "én idő" kellene."

- "Imádom a Lacit, de akarok házasságot, sem babát, sem anyóst."

- "Cselédnek néz a Peti, meg az anyja is."

- "Elvette a közös pénzünket a Sanya."


dolgokat.


De miért nem tanultok ebből, és lesztek szeretők?

Miért xopjátok be a "Veled akarom leélni az életem!" meg a "Hozzám jössz?" kamu dumákat, miközben a nyílt, őszinte, korrekt és egyenes pasikat, akik nyíltan szeretőnek akarnak téged, azokat meg elhajtjátok az anyjukba?

Vagy jó nektek, ha a képetekbe hazudnak? Jó, ha megcsalnak? Jó egy 30 éves hitelközösség? Jó egy pasinak cselédkedni? Jó kerülgetni más gyerekeit, és heti 2-3X az ex-nejével jó pofizni?



Tisztelet a kivételnek!


2023. ápr. 15. 13:36
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
43%
Mert egyik se tud szexelni. Nem szexalapon vannak a nők a pasikkal.
2023. ápr. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

Basszus, hadd döntsek már én a saját sorsomról😃


Nem csak ez a két opció létezik ám, borzasztó korlátolt a felfogásod.


Miért baj az, hogy inkább az egyedulletet választom ahelyett, hogy egy olyan férfi szeretője legyek, aki vállaltan más nővel is dug?


Okádék, provokatív kérdés.

2023. ápr. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
97%
Es az nekem miert lenne jo? XD En nem szexelni akarok, hanem kapcsolatot. Nem utalok szexelni, de annyira azert egy pasi sem nagy asz, hogy csak ennyit akarjak tole. Szexelek kapcsolatban, mert miert ne, de igazabol az erdekel, ami a fennmarado idoben tortenik.
2023. ápr. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

"a nyílt, őszinte, korrekt és egyenes pasikat, akik nyíltan szeretőnek akarnak téged, azokat meg elhajtjátok az anyjukba?"


Kapaszkodj meg, van olyan nyílt, őszinte, korrekt pasi, aki párt keres, nem szeretőt. 😱

2023. ápr. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

"a nyílt, őszinte, korrekt és egyenes pasikat, akik nyíltan szeretőnek akarnak téged,"


Nahát, és ez a pasi vajon a feleségével is ennyire nyílt, őszinte, korrekt és egyenes ezzel a szeretőtartás-témával kapcsolatban?

2023. ápr. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Mert többre tartom magamat ennél
2023. ápr. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
79%
🤡🤡🤡
2023. ápr. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Arról mikor szokik le, akinek szokása, hogy az egyéni rossz tulajdonságait kivetíti a nemére? Tudom, így nem tűnik jellemhibának, és nem kell rajta dolgozni, de az értelme annyi, mintha azt mondanám, ÉN nem szeretem a sóskát, tehát mi barna szeműek nem szeretjük a sóskát.
2023. ápr. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

Nem értem a női logikátokat.

Miért hiszitek, hogy csak "foglalt" pasik akarnak szeretőt?

2023. ápr. 15. 14:09
 10/28 anonim ***** válasza:
98%

Amire gondolsz, az a szexkapcsolat. Szívesen.



Továbbra is fenntartom, hogy számomra megalázó.


Nem hiszek amúgy a hosszan tartó kapcsolatokban, kiábrándultam, viszont egyedül teljesen jól megvagyok. Amit kell, azt megoldom magamnak 😃

2023. ápr. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!