Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem jó sok nőnek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jó sok nőnek, ha "csak" szerető lehetne?

Figyelt kérdés

Napi szinten látom/hallom/olvasom a


- "Megcsalt a Béla."

- "Gézu megvert!"

- "Zoli gyerekei rühelnek."

- "Rühellem a Zoli gyerekeit."

- "Szeretem a Tomit, de nekem sok "én idő" kellene."

- "Imádom a Lacit, de akarok házasságot, sem babát, sem anyóst."

- "Cselédnek néz a Peti, meg az anyja is."

- "Elvette a közös pénzünket a Sanya."


dolgokat.


De miért nem tanultok ebből, és lesztek szeretők?

Miért xopjátok be a "Veled akarom leélni az életem!" meg a "Hozzám jössz?" kamu dumákat, miközben a nyílt, őszinte, korrekt és egyenes pasikat, akik nyíltan szeretőnek akarnak téged, azokat meg elhajtjátok az anyjukba?

Vagy jó nektek, ha a képetekbe hazudnak? Jó, ha megcsalnak? Jó egy 30 éves hitelközösség? Jó egy pasinak cselédkedni? Jó kerülgetni más gyerekeit, és heti 2-3X az ex-nejével jó pofizni?



Tisztelet a kivételnek!


2023. ápr. 15. 13:36
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
Mert a szerető szó ezt jelenti?
2023. ápr. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
97%

Azt hiszed, hogy ha a Gizike csak szerető lesz, akkor a pasi nem fogja megcsalni, megverni, kihasználni, meglopni, vagy "csak" gumi nélkül telibeverni és terhesen otthagyni? Jajj, dehogynem! Millió és egy példa van erre is.


Neked arra van igényed, hogy felmegy hozzád a nő, szexeltek, aztán taka van, zuhanyozni már otthon kezdjen neki. De erre még valahogy egy nőnek sincs igénye. Valószínűleg semmit se tudsz nyújtani, amire vágynak. Jó szexet SE.

2023. ápr. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
Kíváncsi lennék én is, hogy Te mit tudsz felmutatni😃
2023. ápr. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:

10. és 11.


Nekem/szerintem a szavak jelentése.


SZEXPARTNER/SZEXKAPCSOLAT: KIZÁRÓLAG szex. Semmi érzelem, semmi bizalom, csak testiség.


SZERETŐ: Szex + bizalom. Még bizonyos szintű érzelmek is! De semmi kötöttség, azaz NEM "barátnő".


BARÁTNŐ: Szex + bizalom. Érzelmek. Kötöttség. Gyűrűzés veszélye!

2023. ápr. 15. 14:19
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem szeretünk az utolsó helyen lenni.
2023. ápr. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%

Szerető az, aki a párod mellett titokban van. A többség így értelmezi.


(Bizalom nélkül szex? Az meredek.)

2023. ápr. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
90%
Mert a nők nagy része nem vágyik érzelemmentes kapcsolatra. Azok a férfiak.
2023. ápr. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%

Mert amit tud egy himbilimbi, azt tudja a vibrátor is, cserébe tuti biztos nem ejt teherbe, nem ad át semmiféle fertőzést, pontosan akkor veszem elő, amikor én akarom, nem kell alkalmazkodnom hozzá, meg viszont kényeztetni. Nincs szerencsétlenkedés, hogy feláll-e, nem áll-e, nem sül el idő előtt, annyi menetet bír, amennyit akarok, 100%, hogy lesz orgazmusom, mert nem önzőzi el :D. Ami a többletet adja, és jobbá teszi a szexet a vibrinél, azok pont a mély érzelmek. Nekem. Nyilván vannak, akiknek nem.

Semmi kötöttséges bizalomra, programokra, beszélgetésre bármilyen barátom megfelel. Ehhez sem szeretősdit játszani, sem titkolózni nem kell, ráadásul nem lesz rohadt megalázó.


Szóval vagy egy normális párkapcsolat egy megfelelő férfival vagy tökre megvagyok egyedül.

2023. ápr. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
18-pont így.
2023. ápr. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%
Senkinek nem kell egy f sz önmagában.
2023. ápr. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!