Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem jó sok nőnek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jó sok nőnek, ha "csak" szerető lehetne?

Figyelt kérdés

Napi szinten látom/hallom/olvasom a


- "Megcsalt a Béla."

- "Gézu megvert!"

- "Zoli gyerekei rühelnek."

- "Rühellem a Zoli gyerekeit."

- "Szeretem a Tomit, de nekem sok "én idő" kellene."

- "Imádom a Lacit, de akarok házasságot, sem babát, sem anyóst."

- "Cselédnek néz a Peti, meg az anyja is."

- "Elvette a közös pénzünket a Sanya."


dolgokat.


De miért nem tanultok ebből, és lesztek szeretők?

Miért xopjátok be a "Veled akarom leélni az életem!" meg a "Hozzám jössz?" kamu dumákat, miközben a nyílt, őszinte, korrekt és egyenes pasikat, akik nyíltan szeretőnek akarnak téged, azokat meg elhajtjátok az anyjukba?

Vagy jó nektek, ha a képetekbe hazudnak? Jó, ha megcsalnak? Jó egy 30 éves hitelközösség? Jó egy pasinak cselédkedni? Jó kerülgetni más gyerekeit, és heti 2-3X az ex-nejével jó pofizni?



Tisztelet a kivételnek!


2023. ápr. 15. 13:36
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
4%
Hidd el, hogy nagyon sok nőnek jó az.
2023. ápr. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
2023. ápr. 15. 17:03
 23/28 anonim ***** válasza:
95%

#22 ja hogy a te kérdésed XD

Hogy kapcsolódik a kettő, a másiknál se értettem miért linkeled ezt a baromságot?

Anyámborogass 🤣

2023. ápr. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
67%
Ehh a kérdező troll! :)
2023. ápr. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
89%
Jahj, ő az a bolond, akivel nem foglalkozik senki, össze-vissza hazudozik. 😂
2023. ápr. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%

"A pasikat, akik nyíltan szeretőnek akarnak téged"

Aki szeretővel sunnyog az asszony háta mögött, az minden, csak nem nyílt, őszinte, korrekt és egyenes ember. Az ilyen gerinctelen suttyókat kerülöm, bocsi.

2023. ápr. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%

Mert többre tartom magam.

Nem vagyok egy olcsó,szexéhes,kihasználható ri*anc.

Sokkal fontosabb,hogy a párom valóban a társam legyen,szeressen,álljon mellettem mindenben,lehessen vele bármit megbeszélni,és éljünk egy valódi kapcsolatban.Szex nekem csak kapcsolatban fér bele. 24/l

2023. ápr. 16. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
72%

Mintha a szeretői státuszban hirtelen mindent megkapnék, a férfi meg a lábamat csókolgatné és tisztelne... amelyik férfi agresszív, az a szeretőjével is az, a szeretőt is meg lehet csalni, a szeretőt is meg lehet lopni, a szeretőt is lehet cselédsorban tartani.


Nekem meg fontos a szerelem és a monogám párkapcsolat, illetve igen, bevallom, számomra lealacsonyító az, ha valaki nem akar felvállalni, de a p...imat azért akarja használni. Én nem az a szint vagyok, aki ezt hagyja, pláne még üdvözíti is. És nem is volt egyébként eddig nagy problémám párkapcsolatban, mert tudok jól, okosan választani, hála az égnek.

2023. ápr. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!