Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan közeledhetnék felé?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közeledhetnék felé?

Figyelt kérdés

A sztori az, hogy van egy csaj, nagyon szimpatikus, ő 19, én 22 éves vagyok.

Volt egy barátnőm, akivel már több, mint féléve szakítottam, neki a volt osztályársáról van szó. Egy éve ballagtak középiskolából. Az exemen keresztül ismertem meg a csajt anno. Már akkor is szimpatikus volt kicsit,de nyilván barátnőm miatt nem igazán foglalkoztatott.

A lánnyal kB. 4-5x beszéltem úgy tartalmasabban eddig, viszont kB tavaly nyár vége, szeptember eleje óta nem tarsalogtunk. Kisvárosban lakunk, sokat látom.. Főleg hétvégén, esténként... Köszönő viszonyban vagyunk, és ennyi igazából.

Régebben adott pár jelet, ami alapján, ugy éreztem én is szimpatikus vagyok neki, egyszer kétszer meg éreztem némi tavolsagtartast, merevseget. (szóval egyszer ilyen dolgokat ereztetett, máskor meg közömbös volt) - ezt kifejtem priviben.....

Exemmel, akikkel ugye osztályársak voltak, anno jóban voltak, de már szerintem egyáltalán nem, vagy csak nagyon ritkán tartják a kapcsolatot.

Szerintetek mit csináljak? Mármint írjak neki valamit, vagy mennyire lenne fura utcán szia mizuval leszolitani, ha éppen látom... Értitek XD

Ha írnék szerintetek milyen témákat lehetne bedobni? Az a baj, hogy általában megy nekem ez a dolog, de vele sem beszéltem fel éve + nagyon az esetem, így nagy a rizikó, hogy jól indítsak. Priviben írok részleteket, ha valaki segítene.

22/F



2023. ápr. 25. 15:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Utcán simán beszélhetsz vele ha olyan viszonyba voltatok előtte, annyira azért nem gáz. Ha nem akarsz élőben kezdeményezni akkor egyértelműen megkérdezheted, hogy nem akarna valamikor találkozni vagy valami ilyesmi, mert érdekel hogy mi történt vele eddig. Legyél kreatív, csak tudsz néhány dolgot róla ahonnan elindíthatod a beszélgetést.
2023. ápr. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak menj oda beszélgetni
2023. ápr. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ment a zöld kéz! Van viszont egy pár dolog, amit nem értettem vele kapcsolatban, és elsősorban erre is irányult volna a kérdés, kétértelmű jelek. Amit priviben írnék le inkább
2023. ápr. 27. 14:16
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
Rá megyek en , nekem is ismeros ez a lany.
2023. ápr. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Írj egy privatot nyugodtan ebben az esetben kérdező (#1 voltam)
2023. ápr. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
"Rá megyek en , nekem is ismeros ez a lany." - nos igen, elég gyakori archetipus lehet akkor, vagy nem tudom,hogyan fejezzem ki magam. XD Akkor már voltál hasonló helyzetben te is....
2023. ápr. 27. 20:53
 7/9 NTBS ***** válasza:
100%
Bátran.
2023. ápr. 28. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

"nagyon az esetem, így nagy a rizikó, hogy jól indítsak"

Ha görcsölsz, nem fog menni.

Nem kell indítanod, már ismeritek egymást.

Csak közeledni kell egymáshoz, ha akartok. Beszélgess vele egy kicsit először.

2023. ápr. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Busz, metro, villamos, de közlekedhetsz felé autóval is, ha van kéznél egy. :D
2023. ápr. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!