Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Srácok akiknek jól megy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok akiknek jól megy a tinderes csajozás. Hogyan éritek el hogy érdeklődő legyen a lány?

Figyelt kérdés
Kipróbáltam már sok kezdést. Általában 2-3 reakció után meghal a beszélgetés. Nem törölnek ki viszont ha írok még valamit pl. Mik a tapasztalataid az appon, akkor már törölnek is. Odáig meg 1-2 napig semmi reakció :D

2023. ápr. 26. 08:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
54%

10: Az sem mindegy, kivel kezdesz. Nekem is voltak nők, akikkel pár mondat erejéig egész jól elstartolt a beszélgetés, de utána állandóan leült, valahogy nem voltunk egy hullámhosszon. Ez nem a nő hibája, nem is a férfié, egyszerűen nem kompatibilisak. Velük jó eséllyel élőben se működne sokkal jobban, ezt nem árt idejekorán felismerni, és a kihűlt hamu legyezgetése helyett másfelé fordulni.


Sokszor azért is tűnnek el a nők, mert úgy érzik, a férfi nagyon teper értük, így már nincs semmi kihívás számukra. Amit "ingyen" megkap valaki, az értékét veszti. Ha egy férfi a nő minden unott félszavára egy bekezdésnyit ír, egyértelművé válik, ki mennyire érdeklődik a másik iránt. A Tinderen a nők 80% -a egyáltalán nem akar ismerkedni, de szeretik hallani, milyen szépek, mennyire találkoznának velük. Ők olyanokat is belájkolnak, akik nem érdekesek számukra, de egó-fényezésre ideálisak. Na őket tök felesleges jobbra húzni.


8-as voltam.

2023. ápr. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyáltalán nem biztos hogy nem kompatibilisek akiknél leült az ismerkedés. Én beszélgettem már sok fiúval akikkel könyvi alapon összepasszoltunk volna, rengeteg közös érdeklődés, vonzó külső, jó beszélgetések, de egyszerűen az 50. alkalom után már kiégtem az egésztől, és még a legjobb match se tudta ezt felülmúlni. Szerintem erre jó a tinder, hogy megölje az emberekből az ismerkedési ösztönt.. és amikor ott lenne valaki aki sokat érne, akkor nem tudsz mit csinálni.. szóval én csak nagyon erős embereknek javaslom, akik tényleg készek rá. Ehhez képest szerintem 90% gyenge emberek használják. Így történnek az elhalt beszélgetések, komolytalannak tűnő dolgok és a többi.


Azt még hozzátenném hogy elég érdekes, de amikor felregisztráltam és az első matchemmel összeismerkedtem, vele a mai napig barátok vagyunk és szinte mindent tudunk egymásról. Összehasonlíthatlan az az ismerkedés, meg az az ismerkedés amiket mai napokban folytatnék, HA tindereznék. Megöl az emberben valamit.

2023. ápr. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Hát, én indítottam már egy aranyosabb bókkal a fotót illetően ami így egyedibbnek számít. Arra nem érkezett reakció 1 napig. Majd mondtam valamit még és mint főnixmadár hamvaiból feltámadt és törölt is fél órán belül. Tehát hogy már egy bók szart sem jelent de tényleg.


Nehéz eltalálni a megfelelő kezdést de biztosan nem érdemes bókolni. Ha a lány érdeklődik a srác iránt akkor a srácnak semmennyire nem kell bókolnia hogy abból kapcsolat legyen. Teljesen jól meg lehet kerülni. Sőt, csak " fojtogató " lesz a srác sokak szerint :D

Valahol tényleg kicsit félvállról kell venni a dolgot. Amint nagyfokú érdeklődést mutat egy férfi, már bekerül egy alsóbb polcra.

2023. ápr. 26. 13:24
 14/15 anonim ***** válasza:
66%

12: Ebben sok igazság van. A netes társkeresésben nincs adrenalin, vagy nagyon kevés, többnyire az egész vérszegény, és ez a hátránya általában ledominálja az összes előnyét. Talán nekem épp azért is ment elég könnyen a társkeresős ismerkedés, mert sose vettem komolyan, inkább csak amolyan szórakozásnak, kommunikációs ujjgyakorlatnak fogtam fel, így semmi stressz, erőlködés, megfelelni akarás és gátlás nem volt bennem, amikor egy-egy nővel szóba elegyedtem. Persze én is olyanokkal beszéltem szívesen, akiken azt láttam, hogy hozzám hasonlóan állnak az egészhez.



13: A bók önmagában nem ér semmit a nők szemében. Minden férfi ontja a bókokat minden nőre, gyakran válogatás nélkül, az nem jár semmilyen energiaráfordítással. Nekik egy bókoló férfi kb. annyit jelent, hogy "na, ez is megdugna." Nálam eddig a humoros (de semmiképp nem bunkó) flegmaság és a kreativitás kombinációja volt a leginkább működő stratégia, bár a többiről nehéz lenne érdemben nyilatkoznom, mert csak ezt próbáltam, ha már ilyen vagyok. Amikor valakivel jól belemelegedtem a beszélgetésbe, előfordult, hogy én is megejtettem pár bókot, de akkor sem annyit, hogy milyen szép az illető, hanem pl. kielemeztem az arcát, mitől tartom izgalmasnak, milyen személyiséget olvasok ki belőle, és miért. A személyesség sokkal értékesebb, mint az üres dicséret.

2023. ápr. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

12-es nagyon jó komment. Teljesen kiégett emberek gyülekezete a Tinder. Aki pedig még nem kiégettként, lelkesen megy fel, az is hamar azzá válik. Én is ezt érzem magamon, pár éve még tök jókat lehetett beszélgetni, találkozgatni, nem egy kapcsolat is alakult ezekből. Valahogy volt az emberekben hit és kíváncsiság a másik felé.

Valahogy már én is unom megkérdezni hol készült a csaj nyaralós képe, meg igazából le is szarom.

2023. ápr. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!