Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » "Fiatal nők ösztönösen vonzódn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Fiatal nők ösztönösen vonzódnak idősebb férfiakhoz" beteges elméletnek van valóságalapja?

Figyelt kérdés

Magyar nyelven erről még nem olvastam cikket, de angol nyelvterületen, főleg USA beli youtube, pick-up artist, ismerkedési, párkapcsolati coach stb. témában ez egy létező téma, hogy igenis a 20-30 közötti nők ösztönösen vonzódnak a 40-50-es férfiakhoz mert hogy azokban érettség, élettapasztalat és egzisztencia van.


Nem lehet hogy ez országonként eltérő és mondjuk USA-ban elterjedt, mert Magyarországon ilyenről még nem hallottam?!



2023. ápr. 29. 16:04
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
37%
Ez csak goldiggerkedés egy fajtája.
2023. ápr. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 A kérdező kommentje:

# 6


de az apjával meg nem élt apa-lánya szeretet hogy volna pótolható egy párkapcsolatban egy 20 évvel idősebb férfival? ez két teljesen más típusú kapcsolat.

2023. ápr. 29. 16:15
 13/46 anonim ***** válasza:
24%
Nem magyarázható csak tudom hogy az esetek többségében a hiányzó apa figura okozza az állapot kialakulását
2023. ápr. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
33%
Az esetek többségében a hiányzó lóvéhoz való vonzódás okozza az állapotot.
2023. ápr. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
100%
A jo kepu ferfihoz vonzodnak inkabb ..
2023. ápr. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
73%
Egy olyan párt sem ismerek a környezetemben, ahol a faszi sokkal idősebb lenne. Én se tudnám elképzelni, hogy egy 15-20 évvel idősebb pasassal álljak össze. Ez itthon egy nagyon marginális jelenség. Az emberek nagy többsége a saját korosztályában keresgél.
2023. ápr. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
28%
Belegondolok abba hogyha aktuális lenne nálam a társkeresés akkor biztos nem jönnék össze 30 felettivel. 28 vagyok :D Én soha nem vonzódtam az idősebbekhez, egyik exem 3.5 évvel idősebb volt és nagyon zavart, mert ráadásul én 16 voltam ő meg 20, az akkor nagy különbség volt. Barátom 2 évvel fiatalabb mint én.
2023. ápr. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
18%
17-es ne félj majd lecserél egy fiatalabbra nemsokára 😀😀
2023. ápr. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
35%

Ennyi nyomorékot a kérdezővel az élen!


"De olyat még sosem hallottam hogy epekedve meséli micsoda 40-es szupercsávóval randizott."


Ezt nem szóbeszédre kéne alapoznod hanem meg kellett volna élned. Dolgoztam kereskedelemben és az összes tanulócsaj rám volt állva. 10-ből az az egy nem amelyik azt gondolta hogy ő neki nem kell olyan akivel 9-en akarnak... ő összejött a balfasss kollégámmal akinek a biciklije volt a mindene, a csajt meg kb. egy kutyának tartotta, annyit is csinált vele!

Amúgy a kolleginákat nem használtam ki, még mielőtt... de később is csüngtek rajtam a tinilányok, ott már nem volt az hogy kolléga...

A másik: csajokkal kerültem olyan viszonyba hogy elmesélték hogy 16 évesen 40 évessel kavartak. Majd jóval később is összejártak. Nekem is volt hasonló. A tinicsaj a barátna mellett még visszajárt hozzám. Pedig nem halmoztam el anyagi javakkal.


De nyugodtan járasd csak le magad itt is ahogyan az életben is nyilván lenéz mindenki amiatt hogy egy szerencsétlen vagy!

2023. ápr. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
72%
Ne alázzátok már meg magatokat ennyire. Megsúgom, hogy baromi kellemetlen amikor egy 20 évvel idősebb pasi akar bepróbálkozni. Nem, nem vágyunk apánk korabeli csávókra, nem tartjuk őket vonzónak és röhögve tárgyaljuk ki őket a hátuk mögött. A kapuzárási pánik sose szexi.. Legyen már bennetek valami tartás, érettség, könyörgöm.
2023. ápr. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!