Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » "Fiatal nők ösztönösen vonzódn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Fiatal nők ösztönösen vonzódnak idősebb férfiakhoz" beteges elméletnek van valóságalapja?

Figyelt kérdés

Magyar nyelven erről még nem olvastam cikket, de angol nyelvterületen, főleg USA beli youtube, pick-up artist, ismerkedési, párkapcsolati coach stb. témában ez egy létező téma, hogy igenis a 20-30 közötti nők ösztönösen vonzódnak a 40-50-es férfiakhoz mert hogy azokban érettség, élettapasztalat és egzisztencia van.


Nem lehet hogy ez országonként eltérő és mondjuk USA-ban elterjedt, mert Magyarországon ilyenről még nem hallottam?!



2023. ápr. 29. 16:04
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
100%

Egyik: Nem értem. Ha egy tizen- huszonéves férfi képes vonzódni külső alapján mondjuk egy 40-es, 50-es nőhöz, akkor ez fordítva miért ne lehetne ugyanígy? Egy felnőtt ember tud szépnek látni egy magánál 15 évvel fiatalabbat, egy vele egykorút és egy 15 évvel idősebbet is. Miért ne?


A másik: Ez így a világon semmit nem mond, hogy valaki 20 évvel idősebb. Na és jóképű, fitt, sportos, néhány évet letagadhat, értelmes, van egzisztenciája, tud szeretni? Vagy ronda, kövér, egészségtelen, semmit nem ért el az életben, buta, le van robbanva, csak kihasznál? Vagy bármi-e kettő között. Az hogy mondjátok, hogy valaki X korú ez még önmagában nem jelent semmit. Nyilván aki sokan próbálkoznak fiatal nőknél idősebb férfiak, azokon belül akiknek tényleg valódi sikerük van, azok a maguk korosztályának is a vonzóbb egyedei.

2023. ápr. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
28%
A jóképű, fitt, sportos, értelmes idősebb csávók próbálkozzanak a hasonló nőknél, ne nálunk. Értsétek már meg, hogy fiatalon nem vágyunk arra, hogy ráncos kezek simogassanak, ráncos arcot csókolgassunk, hozzánk érjen a a 40-50 pluszos ráncos teste.. Nem tudom ennél szebben kifejezni magam.
2023. ápr. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
84%

22. Én viszonylag fiatal férfi vagyok, 29 éves, szóval ez nem jött be. De attól még lehet véleményem. (20-as válaszoló voltam.)


Először is beszélj csak a saját magad nevében. Bőven vannak fiatal nők, akik vonzónak találnak idősebb férfiakat is. Ha csak 5-ből 1, vagy 10-ből 1, az is jónak számít. (Persze ez hogy hányból hány, nyilván függ a férfi pontos korától is, a 35 vagy az 50 sem mindegy.) Mint ahogy vannak fiatalabb férfiak, akik idősebb nőket is vonzónak találnak.

2023. ápr. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
100%

Történtek ilyen irányú felmérések, és az eredmény az volt, hogy a nők minden korban a saját maguktól 2-3 évvel idősebb férfiakat tarják a legvonzóbbnak egészen kb. 40 éves korukig, onnantól fordul meg a dolog, és onnantól pedig ők is a maguknál fiatalabbakat tártják vonzónak.

Tehát nem, egyáltalán nem az a jellemző, hogy egy nő a saját korosztályánal kétszer olyan időseket tartson jó pasinak! Akinél ez így van, az a ritka kivétel, ugyanúgy ahogy azok a 20 éves fiúk is kivételek, akik 40 éves MILF-ekre vágynak.

2023. ápr. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
83%

24. A legtöbb 20 éves fiú dugna egy szép 40-es MILF-fel.


Viszont a hangsúly azon van, hogy IS. Tehát dugna olyan nővel IS. Azt nem értem, hogy miért csak szélsőségekben tudtok gondolkodni, hogy valakinek csak X korosztály jön be. Miért ne tetszhetne valakinek egyszerre a saját korosztálya is, meg egy másik korosztály is? Miért ne mondhatná azt egy pl. 25 éves ember, hogy neki tetszenek emberek a 25 évesek közül is, de a 35 évesek és a 45 évesek közül is? Miért csak egy korosztályból tetszhetnek valakinek emberek?

2023. ápr. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
80%
Lehet véleményed. Én csak leírtam, hogy néz ez ki női szemszögből. És nem csak a saját nevemben beszélek, mert pont ez volt a téma nemrég a barátnőimmel. Persze te még csak 29 vagy, de amikor egy 50 közeli csávó akar felszedni az annyira creepy.
2023. ápr. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
76%
Van alapja, mert a '90-es évek 2. felétől a magyar tásadalomban a család szó aligha létezik már: sok a megcsalás, a válás, a szakíítás, a csonkacsalád, stb.
2023. ápr. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
24%

26. Még pont oda akartam írni zárójelbe, hogy a te véleményed mellett a 3-5 legközelebbi barátnődé sem képviseli a teljes női nemet. De persze értem, hogy a nők nagy része. Értem. De kivételek mindig vannak és nyilván a férfiak azokat keresik. Hogy azokkal találják meg egymást, akikkel megvan a kölcsönös érdeklődés.


Ez ugyanolyan, most kortól függetlenül más dolgokban is, hogy próbálkozni kell, mert amúgy nem tudod hogy bejössz-e a másiknak. Én is odamegyek valakihez ismerkedni, persze lehet egy sejtésem róla, hogy talán tetszem neki, de nem 100%, ki kell deríteni. És persze van, amikor nem jövök be a másiknak és lehet őt még zavarja is valamiért, hogy odamentem hozzá, de ilyen az ismerkedés. Nálam is próbálkoztak már az életben olyan csajok, akik pedig nekem nem tetszettek.

2023. ápr. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
71%
27: csak ez nem azért van, mert a fiatal nők ösztönösen vonzódnak az idősebb férfiakhoz és tömegesen jönnek össze 20 éves csajok 40-50 éves faszikkal. Hány ilyen párt látsz a környezetedben? Na látod
2023. ápr. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
79%
Azt hogy ez globálisan igaz lenne minden nőre semmiképp nem mondanám. Főleg hogy azért már kicsit feljebb jöttünk az "ösztönök" szintjéről, ugyebár... Azt sem tudom elitélni, aki foggal körömmel ellenez ekkora nagy korkülönbséget és abszolút elutasítja, mert én is így voltam még egy pár évvel ezelőtt (28 vagyok). Ez egészen addig volt így, amíg nem találkoztam egy bizonyos illetővel, aki annyira kedves volt a szívemnek hogy kb. mindegy lett volna hány éve. Na igen, ez volt az a pont ami bennem megdöntötte azt a nézetet, hogy ne legyen nálam sokkal idősebb a férfi mert hát az milyen furcsa és nem normális. Pedig de, a világ legnormálisabb dolga. Pont ugyan olyan normális mint 3 év korkülönbség vagy 20. Minden létező ember más és már fejlettségi szinten van bizonyos életszakaszokban. Van aki 25 évesen éri el azt a szintet mint más 45 évesen. A fizikai test állapota nyilván nem olyan fullos 40 évesen mint 20 évesen, de aki erre alapoz, az meg is érdemli hogy a kapcsolata is olyan felszinesen alakuljon mint amilyen felszínes értékrendel rendelkezik Ő maga :).
2023. ápr. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!