Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » "Fiatal nők ösztönösen vonzódn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Fiatal nők ösztönösen vonzódnak idősebb férfiakhoz" beteges elméletnek van valóságalapja?

Figyelt kérdés

Magyar nyelven erről még nem olvastam cikket, de angol nyelvterületen, főleg USA beli youtube, pick-up artist, ismerkedési, párkapcsolati coach stb. témában ez egy létező téma, hogy igenis a 20-30 közötti nők ösztönösen vonzódnak a 40-50-es férfiakhoz mert hogy azokban érettség, élettapasztalat és egzisztencia van.


Nem lehet hogy ez országonként eltérő és mondjuk USA-ban elterjedt, mert Magyarországon ilyenről még nem hallottam?!



2023. ápr. 29. 16:04
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
100%
30: Valószínűleg Bruce Willis felesége is így gondolkodott amikor hozzáment a 25 évvel idősebb színészhez. Aztán nézd meg mi lett az életével. 10 éve még a kifutókon modellkedett, élte a csillogó életét. Ma meg ápolhat egy fogatlan, demens bácsit élete végéig. Aki mellől nagyon le se léphet, hogy teljesen új életet kezdjen, mert ott a két közös gyerek. Szóval jól gondold meg, hogy kit választasz, mert neked is csak egy életed van.
2023. ápr. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a pénzes férfiakhoz vonzódnak, nem alapból az idősekhez. Ha egy 40-esnek van elég pénze ahhoz, hogy kényelmesen éldegéljen vele, akkor az fog tetszeni neki. 20on évesnek honnan legyen pénze, stabil anyagi háttere? Sehonnan.
2023. ápr. 30. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
16%

31. De ez egy rossz érvelés. Ha veled egykorú a párod, ő is ugyanúgy meghalhat vagy lerokkanhat. Meg a 20 évvel idősebb párod is élhet 90 éves koráig. Ezt pedig ép felnőtt elmével mindenki eldöntheti bevállalja-e, hogy a 20 évvel idősebb párja lehet 20 évvel előbb hal meg, mint ő maga.


Bruce Willis feleségét, aki egy gazdag modell pedig nem kell sajnálni, nekik teljesen más jellegű problémáik vannak. Ha szereti a férjét, akkor ápolja, de ha leszarja, akkor pedig majd ápolja az ápolónő, akit milliárdosként bőven megengedhetnek maguknak. Közben pedig ugyanúgy ha akar pasizik, vagy ha akar akkor nem. És miért ne léphetne le, válhatna el? Megkapná a fél vagyont és nem is kellene már vele foglalkoznia.

2023. ápr. 30. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem nagyon egyszerűen megfejthető ez a talány. Állíts egymás mellé két férfit, kb ugyanolyan adottságokkal de láthatóan az egyik 25 éves fiatal bőrrel, a másik 45 éves ennek megfelelő bőrrel. Mindkettőnek pontosan ugyanannyi pénze van, ugyanolyan jól el tud halmozni egy nőt. Na nézzük meg a huszas csajszik vajon melyiket fogják választani. Itt az igazság rögtön kiderül, 99,9999999999999% a 25 évest fogja választani, lehet itt elmélkedni, kombinálni akárhogyan. Az bizony nem a pasi vonzereje amit az idősebb férfiak annak gondolnak hanem a pénzé. A pénz pedig nem az ember.
2023. ápr. 30. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
76%

34. Női gondolkodásod van. Állíts egymás mellé egy szép 25 éves nőt fiatal bőrrel és egy szép 45 éves nőt idős bőrrel. A 25 éves srác melyiket fogja választani? MINDKETTŐT legszívesebben.


Egyébként ez, hogy "a pénz az ember" nem ilyen fekete és fehér, mint ahogy te állítod. Persze a kinézeted, a külsőd jobban te vagy, mint a pénzed. (Mint ahogy a lelki világod viszont jobban te vagy, mint a kinézeted.) De a legtöbben megdolgoztak a pénzükért emberek és amiért te megdolgoztál, kicsit az is te vagy. Ha beletettél valamibe sok-sok év munkát, fejlődést, az is a részed valahol, ahogy az sem alap, hogy valaki 40-45 éves korára jómódú lesz (férfi vagy nő), hanem azért is elég sokat kell dolgozni és persze a mércéje nem egységes (lehet valaki többet dolgozott és kevesebb a pénze), de mégis nagyjából valamit mégis csak elmond rólad az életben az is, hogy állsz anyagilag az életben a társaidhoz képest.

2023. ápr. 30. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
0%
34es milyen felszínes gondolkodásod van :) Egy ember értéke nem a pénz, a kor vagy fiatal bőre.. Azt fogom választani amelyikbe beleszeretek.. azt amelyik a legjobban tisztel, azt amelyik mellett önmagam lehetek.
2023. ápr. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
77%
36. Te meg sajnos nem tudsz szöveget értelmezni. Hisz pontosan azt mondtam az ember értéke nem a pénz, a pasik értékelik magukat kívánatosnak a huszasok szemében a pénzük miatt!!
2023. ápr. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
0%
Húha, a helyedben azért ennyire nem reklámoznám hogy fájdalmasan gondok vannak nálad a toronyban, de te tudod.
2023. ápr. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
31%
Én tudok szöveget értelmezni és van egy véleményem. Neked meg fáj, hogy te csak az utóbbival rendelkezel és arroganciával pótolod az első hiányát. :D
2023. ápr. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
81%
Az a nagy büdös helyzet, hogy itt az idő múlásától rettegő, fiatalon is többnyire sikertelen férfiak próbálják nyugtatgatni magukat, hogy van idejük, mert férfiként 50-60 évesen is kívánatosak lehetnek egy szép, fiatal nő szemében. Nekünk nőknek egy öregember sose lesz kívánatos. Egy 40 éves még talán, de nem egy 50-60 éves. Én 37 vagyok, múltkor bepróbálkozott egy 50 éves csávó.. Komolyan azt hiszi, hogy egy középkorú faszira vágyok? Amikor én még kvázi fiatal vagyok? Ne vicceljünk már. Azért nem szeretném ilyen korán lehúzni a rolót. De még a világsztár Bruce Willis esete is bizonyítja, hogy van az az életkori határ, ami fölé nem érdemes menni. Azért azt a sorsot, ami a feleségének jutott senki nem akarja magának. Szegény csaj, még fiatal, gyönyörű és egészséges, előtte lenne az egész élet. Hát így járt, legyen ez tanulság minden nő számára.
2023. ápr. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!