Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csak ennyi a kommunikaci...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak ennyi a kommunikacio a pasik reszerol?

Figyelt kérdés

Oke app

Parban allunk ramir h "szia"

Valaszolok par perc mulva h "szia"

Es itt vege.

De ez kb minden masodik talalat ilyen.

Vagy is 1 mondatot h "hello szepaegem" vagy akarmit. Valaszolok megkoszonom a bokot es vege.

Nem ertem mi van most!


2023. máj. 3. 20:43
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
9%
Kamu incelkérdés
2023. máj. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
5%
A valóságban a férfiak fogalmazásokat írnak a nőknek, akik meg ghostingolják őket.
2023. máj. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Férfiakkal lenne érdemes próbálkozni, nem pasikkal. Ja, és lehetőleg élőben.
2023. máj. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Vagy kamu, vagy kezd fordulni a kocka, a másik, hogy ez a mai nap már a hatodik ilyen kérdés, szóval lehet, hogy egy valaki írja ki ezeket a kérdéseket.
2023. máj. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Nem kamu es nem incel kerdes. 🤣


Na igen ferfit keresek de 1-3db kep es 3 szo alapjan nem tudom az e. Ezert elhuzom. Nemsoka ramit es kb be is hal a dolog.

Probaltam h irok valamit nekik de valasz nincs. 1 nap utan torlom mert ertelme kb a 0.


A korosztalyom 45 korul van, en is annyi vagyok.

Nem minden ilyen de a fele tuti!


Vannak akikkel el lehet dumcsizni jol de mint irtam a jellemzo az h kolcsonos koszones utan eltunik.

2023. máj. 3. 21:00
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Egy kis ideig vontam fenn és sok ilyen faszi van. Akármilyen hihetetlen is.
2023. máj. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Mindenkit jobbra húzott, örül, hogy valakivel párba állt, ezért rád ír. Aztán néti meg a profilod meg a kêpeid, elolvassa a bemutatkozó szöveget, és rájön, hogy nem is akar veled ismerkedni.
2023. máj. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Na ez az!

Akkor miert rabolja az idomet?

Nem lenne jobb csak azt aki megfelel?


Amugy ismerkedek eloben is, ha van alkalom.

2023. máj. 3. 21:31
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én is megerősíthetem, hogy sok ilyen pasi van..
2023. máj. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Nekem aki ennyit ir hogy szia, arrol mar tudom hogy ugysem lesz folytatas. Aki egy kicsit is beszelgetni akar,az probal valami vicceset irni, vagy ugy kezdeni hogy erdeklodoen es nem azzal csak, hogy szia
2023. máj. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!