Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azon ismerőseitek közül,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azon ismerőseitek közül, akiknek sosem volt párkapcsolatuk, mekkora részénél lett volna rá érdemi esély?

Figyelt kérdés

Érdekes kérdés ez, mert félretéve az ilyen incel, femcel, stb elméleteket azért tényleg egyre több ember küzd a tartós magánnyal és a kialakult párkapcsolatok sem annyira stabilak, mint régen. Az okokba most igazából nem érdemes annyira belemenni, nagyon sok szociológiai, pszichológiai kutatás készült a témában, hogy miként változtak az elvárások a nők munkaerő piaci megjelenését követően vagy a fogyasztói társadalom és a közösségi média miként hatnak az emberek ezzel kapcsolatos hozzáállására.

Viszont ettől függetlenül még mindig van egy olyan közvélekedés, hogy akinek nem jön össze párkapcsolat, azzal valami probléma van és az úgymond "húspiacon" kevesebbet ér vagy nem lehet vele kijönni. Azt mondják az ilyen emberek általában más társas interakciókban sem jók, a baráti körük sem annyira stabil és nem tudnak úgy viselkedni, hogy jó legyen a társaságukban lenni. Nyilván van olyan is, hogy a külseje nagyon rossz valakinek, de szerintem, ha nem fogyatékos az illető, akkor a döntő többség tudna olyant találni, aki nem utasítja el csak és kizárólag emiatt. A nem jó kommunikációs készségeken sokkal nehezebb változtatni, mint a külsőn.

Én amúgy a saját baráti körömben azt látom, hogy azoknak nem jött össze soha párkapcsolat, akik nem tudtak ügyesen fellépni, kezdeményezni a lányoknál vagy humorral kicsit feldobni a hangulatát, attól még lehetnek nagyon intelligensek és van egzisztenciájuk, de ha a szociális készségek nem erősek, nem veszik észre őket. Van olyan ismerősöm is, aki tudatosan nem akart párkapcsolatot főleg rossz családi minta miatt, de van olyan is, akinél senki sem tudja megmagyarázni miért nem jött össze neki. Lehet túl sokat válogatott, nem volt szerencséje, mert amúgy tök jófej és a külsejét illetően sincs semmi különösebb gond.



2023. ápr. 23. 13:13
 1/7 anonim ***** válasza:
16%
Nincs ilyen ismerosom. Voltak az evek soran ilyen kis csendes, “nyomi” beutesu srackollegaim, nekik is volt baratnojuk.
2023. ápr. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi számít neked érdemi esélynek?

Összejönni olyannal aki egyáltalán nem vonz, csak hogy legyen valaki?

2023. ápr. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én sem értem ezt az érdemi esélyt. Nincs, az érdem, hogyha egyszer tetszel, akkor veled van, lehet csak egy éjszaka erejéig, lehet sokáig, lehet míg az élet nem szól közbe.

Természetesen, akinek nem tetszik, hogy tutyimutyi az illető, vagy szociális készségekkel kevésbé, vagy egyáltalán nem rendelkezik, akkor nem lesz befutó.

2023. ápr. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
😵😵
2023. ápr. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
29%
👉👌👉🍆🍆
2023. ápr. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
40%

Pedig a külsőn nehezebb változtatni ezerszer!

Aki mondjuk csak 170 centi az hogy változna meg?

Vagy aki erősen kopaszodik már 30 évesen?

De most mondhatnám a rossz arcformát meg a testi problémákat pl. Sántaság. Ezekkel mit csinálsz? Semmit nem tudsz!

A kommunikációs készségeken bárki tud váltoloztatni, a rondaságon nem.

2023. ápr. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
31%

Saját tapasztalatot tudok leírni, ha csak egy sima random csaj kellett volna, bármikor meg tudom magam játszani, hogy sikerüljön.

De minek? Én őszintén, egyenesen kommunikálok, és normálisan, tisztelettudóan.

Ez a nőknek nem jön be, rájuk kell keményen nyomulni, nem hagyni őket meg a saját terükben, és elő kell adni nekik a nagy macsót.

Volt rá példa, amíg előadtam a nagy kemény gyereket anno, addig a csaj mosolygott és hallgatott.

De otthagytam, mert nem én érdekeltem valójában, csak az a stílus amit előadtam.

Én meg nem ilyen vagyok sajnos, és hosszútávon úgysem működött volna.

Én pedig hosszútávra keresek nőt, és nem alkalmit.

Nem szeretek hazudni, és félredumálni olyat, ami nem én vagyok.

Ez a legnagyobb baj.

Ha pedig magamat adom, az meg nem jön be a nőknek. Nem tudják értékelni a normális, értelmes, egyenes kommunikációt.

2023. ápr. 24. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!