Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csak ennyi a kommunikaci...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak ennyi a kommunikacio a pasik reszerol?

Figyelt kérdés

Oke app

Parban allunk ramir h "szia"

Valaszolok par perc mulva h "szia"

Es itt vege.

De ez kb minden masodik talalat ilyen.

Vagy is 1 mondatot h "hello szepaegem" vagy akarmit. Valaszolok megkoszonom a bokot es vege.

Nem ertem mi van most!


2023. máj. 3. 20:43
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést most tedd fel a nőknek is, mert kb. ugyanennyi energiát tesznek bele.

Plusz, azt a kérdést is, hogy miért ilyen pasikra van igény.

Fent vagyok társkeresőn. Volt pár matchem. Kreatív szöveggel indítottam. Kérdeztem, próbáltam továbbvinni a beszélgetéseket. Általában max. 2 nap után hagytam az egészet a nők passzivitása miatt.


Szóval, a válasz: Mert erre van igény a nők részéről.

2023. máj. 4. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Nem gondolnam h erre lenne igenyem. Mas neveben nem nyilatkozom.

Tartalmas beszelgetesre vagyom nem erre!

2023. máj. 4. 02:17
 13/21 anonim ***** válasza:

Akkor mondjuk pl. miért nem húznád be az én kategóriám? Valahogy nem látom, hogy bárkit is érdekelne a társkeresőkön a kommunikációm. Nem vagyok a leghelyesebb, nincs kocsis képem, nincsenek full beállított képeim.

Ha tartalmas beszélgetésre vágysz, akkor olyan srácokat húzz be, akiknél esetleg tartalom is látszik.

2023. máj. 4. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Mer sokszor mire normális ember is elkezdi a társkeresőt az ottani emberek nagyreszének már elege van és kezdik leszrni.
2023. máj. 4. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

13as azert nem mert nem vagy korombeli. 🙂


Olyat huzok be aki

1. Tetszik.

2. Ki van toltve az adatlap

3. A kep tartalma rendben


Itt jegyzem meg h kb a 80% a kepeknek eppen "autoban ulok vagany vagyok" "autoban ulok h lasd meno a melom" "autonak tamaszkodom" stb... alig akad pl kirandulos kep. Vagy sima eppen vagyok valahol kep.


Szoval eleg nehez nem autos keppel ismerkedo pasit talalni.


A 14es megallapitasa igaz

En sem birok max 2-3 hetig fent lenni utana ideggorcsom van kell 3-5 het mire ujra osszeazedemagam h na jo legyen.

2023. máj. 4. 20:35
 16/21 anonim ***** válasza:

#15: Öhm... Honnét tudod, hogy korodbeli vagyok e? Hány évesnek tippelsz?


"Itt jegyzem meg h kb a 80% a kepeknek eppen "autoban ulok vagany vagyok" "autoban ulok h lasd meno a melom" "autonak tamaszkodom" stb... alig akad pl kirandulos kep. Vagy sima eppen vagyok valahol kep."

Ez egyszerűen nem igaz.

2023. máj. 5. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Jaj ez a "nincs kocsis képem " duma... hihetetlen, hogy mennyi férfinak van kisebbségi komplexusa.
2023. máj. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

#18: Ezt nyugodtan kerd szamon a noktol. (Egyebkent volt jo par felmeres mar, hogy melyik nem mit huz be. Nevetseges, hogy itt naponta valotlannak allitjatok be a tenyeket, jellemzoen a sertettsegetek es egotok alapjan, nemtol fuggoen.)

Egyebkent nekem pont nincs kocsim es nem zavar. Lenne ra keretem, de nincs ra szuksegem. Viszont netes ismerkedesnel a lanyok kb. harmada-negyede kerdezett ra az elso 5 kerdeseben. Es mielott jonne a szokasos kibuvos szovegetek: Nem, nem "olyan" lanyok.

2023. máj. 6. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Nem igazan erdekel a kocsi leven van sajat.

De teny h a pasik ak 80% van kocsis kepe vagy sajat vagy melso de van. Es eleg jellemzo h bentrol fotozzak magukat a kormany mogul.


Az h az atlag mit huz vagy mit nem az egyfelol korcsoportonkent valtozik masfelol tarsadalmi retegtol is. Ja es mivel atlag azert belefer minden szelsosseg ... Azert atlag 🤣

2023. máj. 6. 15:54
 20/21 anonim ***** válasza:
2 napja is lett amúgy egy matchem. Eddig csak én kérdeztem a beszélgetésben... A csaj meg tömören válaszolt. Mindjárt megírom neki, hogy én kommunikálok rosszul. :/
2023. máj. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!