Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőként kezdeményeztem de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként kezdeményeztem de mégcsak vàlaszra se méltat?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszett egy srác, kb 5 évvel lehet idősebb nálam, én a huszaséveim elején járok. A minimális beszélgetésen kívül nem volt jel/kémia plusz a munka se adott ki más helyzetet, így kölcsönösséget aligha tudtam felfedezni.

Tudni illik sose próbálkozok be így, maximum bulikban, inkább felém szoktak nyitni.

Mivel lejárt a munka, személyes invitálásra nem volt már lehetőségem így egy nagyon frappáns szöveggel felkerestem a srácot hogy szívesen megismerném, de mindezt nem nyomulósan hanem nagyon korrekten.

A barátaim végig bíztattak hisz nincs mit vesztenem, megbánnám stb..nem tudok róla tényleg semmit amúgy, azt se vajon van e párja/bármi

Látta az üzenetem egy napja, de nem volt képes válaszolni pedig fixen felismer./elolvasta


Az lenne a kérdésem ha egy intelligensen megfogalmazott szöveget kapnátok, ha lenne párotok sem válaszolnátok? Nekem ez nagyon rosszul esik, mivel sokáig fogalmaztam, érleltem végre valahára ÉN…persze voltak már csalódásaim, ebben is volt ilyen faktor, de legalább annyit odamondhatott volna hogy nem, köszi….a konkrét üzenetet nem írom le de tényleg frappáns, nem hétköznapi és nagyon meglepődhetett

Kétlem, hogy egy napja telik kitalálnia egy választ….tanult, intelligensnek tűnt azt gondoltam legalább választa méltat!?

Mennyi nap az amíg még van esély válaszreakcióra?



2023. máj. 8. 23:43
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
10%

"nagyon frappáns szöveggel felkerestem a srácot hogy szívesen megismerném"

Csak nem a " szia! Mizu?" Volt ez a nagyon grappáns szöveg?

2023. máj. 9. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
29%

Ha a frappáns azt jelenti, hogy beleborult egy nagyadag női homályos fogalmazás, akkor szerencsétlen srác most épp azon gondolkozik, hogy mit is akarsz tőle tulajdonképpen. Ne bonyolítsd túl! Sokszor az egyszerűbb lesz a nagyszerűbb.

Ettől függetlenül egyáltalán nem tartom ördögtől valónak, hogy a nőknek is lehet ám nyitni a férfiak felé. Ugyebár egyenlőség van, vagy mi… 😅

2023. máj. 9. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
21%
Szar mi? Ezt éljük meg minden nap..
2023. máj. 9. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
100%
Nőként azt gondolom ha pár napon belül semmit sem ír akkor felejtsd el.Azt jól olvastam h munkatárs? Azzal azért óvatosan ha nem akarod a munkádat veszélyeztetni..A nők azt gondolják frappáns, szépen írnak energiát fektetnek bele..és lehet h. a pasinak épp elég az ha egyszerűen fogalmazol.
2023. máj. 9. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
100%

Kerdezo, nem vesztettel semmit. Ha megis meggondolja magat, akkor igy jart, senki nem szereti ha valaki jatszadozik.

Majd lesz aki viszonozza.

olyan sok bator no letezhetne, mint te.

2023. máj. 9. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
100%
Legkozelebb majd egyszeru szoveg legyen :D
2023. máj. 9. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
70%

Ismeretlennek szinte sosem írok vissza, de ha volt már akár minimális kontakt, akkor mindenképp. Szóval, szerintem a konkrét szituban kicsit bunkó az ignorálás. Kérdező, ez nem nyert. Ha tetszenél neki, akarna tőled valamit, akkor egy nem frappánsra is már rég visszaírt volna.


8-as és 13-as, aki szerintem egy és ugyanaz: Rohadt uncsi már, hogy egy nő nem panaszkodhat, mert azonnal jön rá min. 1 komment, ami kárörvendő, hogy „na, most végre egy nő is megszívta, pedig ők válogathatnak a jobbnál jobbak közül, bezzeg mi”.

2023. máj. 9. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
17%
#17 Akkor most erontom piciny örömöd, nem én vagyok a 8as. Azért ne sírj, oké? :)
2023. máj. 9. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 A kérdező kommentje:
Nem munkatárs, többet nem fogunk találkozni, nincs közös ismerős se
2023. máj. 9. 08:25
 20/41 A kérdező kommentje:

Igen igazatok van, de picit 🤡-nek érzem magam, így, hogy kezdeményeztem.

Ugye felkerestem, de ő nem tud rólam semmit, nem voltak nagy elvárásaim, egy nemet is hamarabb elfogadtam volna mint az ignorálást. Vàrok egy két napot, utána törlöm az üzenetet és elfelejtem😅

2023. máj. 9. 08:29
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!