Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőként kezdeményeztem de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként kezdeményeztem de mégcsak vàlaszra se méltat?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszett egy srác, kb 5 évvel lehet idősebb nálam, én a huszaséveim elején járok. A minimális beszélgetésen kívül nem volt jel/kémia plusz a munka se adott ki más helyzetet, így kölcsönösséget aligha tudtam felfedezni.

Tudni illik sose próbálkozok be így, maximum bulikban, inkább felém szoktak nyitni.

Mivel lejárt a munka, személyes invitálásra nem volt már lehetőségem így egy nagyon frappáns szöveggel felkerestem a srácot hogy szívesen megismerném, de mindezt nem nyomulósan hanem nagyon korrekten.

A barátaim végig bíztattak hisz nincs mit vesztenem, megbánnám stb..nem tudok róla tényleg semmit amúgy, azt se vajon van e párja/bármi

Látta az üzenetem egy napja, de nem volt képes válaszolni pedig fixen felismer./elolvasta


Az lenne a kérdésem ha egy intelligensen megfogalmazott szöveget kapnátok, ha lenne párotok sem válaszolnátok? Nekem ez nagyon rosszul esik, mivel sokáig fogalmaztam, érleltem végre valahára ÉN…persze voltak már csalódásaim, ebben is volt ilyen faktor, de legalább annyit odamondhatott volna hogy nem, köszi….a konkrét üzenetet nem írom le de tényleg frappáns, nem hétköznapi és nagyon meglepődhetett

Kétlem, hogy egy napja telik kitalálnia egy választ….tanult, intelligensnek tűnt azt gondoltam legalább választa méltat!?

Mennyi nap az amíg még van esély válaszreakcióra?



2023. máj. 8. 23:43
1 2 3 4 5
 41/41 A kérdező kommentje:

Egyébként kaptam tőle egy bullshit választ,(viccet félretéve: korrekten visszaírt, hogy van valakije) a barátaim a sztori után nyáron megtalálták több társkeresőn, sőt, még jelenleg is szingli(: szóval egyértelmű nem tetszettem neki, de nem szegte a kedvem, azóta megismerkedtem valakivel, akivel kölcsönös

(csak véletlen nézegettem a régi válaszaim:))


"Egy harminchoz közeli jól kinéző értelmes srácnak bizonyára van párkapcsolata,sőt,akár még gyereke is. Valahonnan azért ezt csak megtudhatták volna,csak ezt az egyet..."


Ezek szerint mégse. Nagyon jól néz ki a srác, és soha nem gondoltam volna hogy majd az ő fajtája társkeresőzik:D A további vicc, hogy az infó még el us jutott hozzám, egy közös ismerősünk sincs....jópár hónapja nem talál párt:D

Nekem inkább az a vicces az élettől, hogy kiderül hogy kamuzott nekem hogy van valakije és ezt még novemberben is látom:DD


Szerintem megéri kezdeményezni, ne szegje senki kedvét!:) nem bántam meg

2023. nov. 2. 17:00
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!