Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőként kezdeményeztem de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként kezdeményeztem de mégcsak vàlaszra se méltat?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszett egy srác, kb 5 évvel lehet idősebb nálam, én a huszaséveim elején járok. A minimális beszélgetésen kívül nem volt jel/kémia plusz a munka se adott ki más helyzetet, így kölcsönösséget aligha tudtam felfedezni.

Tudni illik sose próbálkozok be így, maximum bulikban, inkább felém szoktak nyitni.

Mivel lejárt a munka, személyes invitálásra nem volt már lehetőségem így egy nagyon frappáns szöveggel felkerestem a srácot hogy szívesen megismerném, de mindezt nem nyomulósan hanem nagyon korrekten.

A barátaim végig bíztattak hisz nincs mit vesztenem, megbánnám stb..nem tudok róla tényleg semmit amúgy, azt se vajon van e párja/bármi

Látta az üzenetem egy napja, de nem volt képes válaszolni pedig fixen felismer./elolvasta


Az lenne a kérdésem ha egy intelligensen megfogalmazott szöveget kapnátok, ha lenne párotok sem válaszolnátok? Nekem ez nagyon rosszul esik, mivel sokáig fogalmaztam, érleltem végre valahára ÉN…persze voltak már csalódásaim, ebben is volt ilyen faktor, de legalább annyit odamondhatott volna hogy nem, köszi….a konkrét üzenetet nem írom le de tényleg frappáns, nem hétköznapi és nagyon meglepődhetett

Kétlem, hogy egy napja telik kitalálnia egy választ….tanult, intelligensnek tűnt azt gondoltam legalább választa méltat!?

Mennyi nap az amíg még van esély válaszreakcióra?



2023. máj. 8. 23:43
1 2 3 4 5
 21/41 A kérdező kommentje:
Az az egy szerencse, hogy soha többet nem fogom làtni, nincs közös munka/kontakt, vagy bárki aki miatt aggódnom kellene. Ezért is mertem meglépni, ha ez nem lett volna, nem lépem meg
2023. máj. 9. 08:32
 22/41 anonim ***** válasza:
100%
Ne erezd magad kellemetlenul. Gondolj hogy ferfi hany elutasitast kapott az egesz eleteben…
2023. máj. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
77%

18-as: Te meg a hozzád hasonlók sírják tele nap mint nap a Gyakorit, hogy a kutyának nem kellenek, még más kérdéseknél is:-) De az eredeti kérdésre meg nem válaszoltok, csak toljátok a rosszindulatú szarokat!


Kérdező, kellemetlen szitu, de nincs szégyenkeznivalód! Az meg így előnyös, hogy nem fogsz már vele találkozni. (Hozzáteszem, akkor se kéne a föld alá süllyedned.)

2023. máj. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
78%
Nem tudod hogy van-e párkapcoslata?Megtudhattad volna előtte mielőtt írsz, így esetleg elkerülhettél volna egy számodra is kellemetlen helyzetet.
2023. máj. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 A kérdező kommentje:
Nem tudtam kideríteni mert semmilyen közösségi oldala nem volt, ahol lecsekkolhattam volna, csak egy oldalt hasznal ahol tudtam irni neki, kvazi semmit se tudok rola
2023. máj. 9. 08:57
 26/41 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne bánkódj ezen. Ha nem ír 1-2 napon belül, akkor felejtsd el nyugodtan. Megpróbáltad, jól tetted, nem veszítettél semmit. Az már az ő szegénységi bizonyítványa, ha nem reagál erre semmit, de emiatt te ne érezd magad kellemetlenül. Tudom, én is próbálkoztam már be pasiknál és kaptam én is hideget-meleget, de hamar túltettem magam rajta, mert megpróbáltam, nem jött be, lehet továbblépni, nem azon kesereg az ember utána, hogy "mi lett volna, ha..".
2023. máj. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
12%
#23 Woo hoo itt a mentalista!
2023. máj. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
95%

Semmi probléma azzal, hogy nőként kezdeményeztél, az már bajosabb, hogy a pasasnak annyi gerince sincs, hogy egy illedelmes nemet írjon, ha nem szeretné. Nem vesztettél vele sokat, ez a jelleméről is elárul valami. Ne szegje kedved, kezdeményezz továbbra is nyugodtan számaodra szimpatikus férfiaknál, további sok sikert az ismerkedéshez.


24F

2023. máj. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
94%

Én amúgy nem értem, hogy miért élik meg az emberke kínosan, ha valaki kifejezi nekik, hogy tetszik/megismernék?


Ha valaki normálisan ír egy üzenetet, szerintem is érdemel egy igen/nem-et. Nyilván itt nem azokra az üzenetekre gondolok, hogy szia bejössz randi, hanem amelyek normálisan vannak megfogalmazva.


Kérdező, ne vedd magadra, szimplán ne foglalkozz vele. Az lenne a kínos, ha ezek után írogatnál neki, de ez az ő szegénységi bizonyítványa. Te megpróbáltad, nem vevő rá, ennyi. Rengetegen csinálják ezt a mai világban, hogy egy nem-et sem képesek írni, tudom, könnyű mondani, de lesz már, a lelkesedésed pedig ne apadjon a kezdeményezés terén, mert ez is nagy lépés, hogy megtetted.


Szerintem az érzések terén, amíg kultúráltan vannak tálalva, nincs kínos dolog. Emberek vagyunk, érzünk.


Én is kezdeményeztem már több férfi felé neten, van amelyikből tök jó kapcsolat alakult ki, van amelyik nagyon jó barátság lett, és van aki vissza sem írt, meg sem nyitotta.

Az élet ilyen, próbák sorozata.

2023. máj. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
100%
Egy próbát megért, a továbbiakban ne foglalkozz vele. Legalább már nem fogsz többet ábrándozni róla, tudod, hogy vele nem lehet semmi. Az is eredmény, hogy ez kiderült
2023. máj. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!