Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy ne vegyem figyelembe az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ne vegyem figyelembe az ilyen nőket, társkeresési fázisban...?

Figyelt kérdés

Próbálok most a legpozitívabban hozzáállni minden nőhöz, bármilyen életkorú, kinézetű, személyiségű, ha eggyel is konfliktusom lenne, mintha kihatna ez az összes nőre...


Példa:

Okmányirodában időpontot foglaltam, elég messze volt, szakadt az eső, késtem pár percet.

Az ügyintéző 50 körüli, amúgy csinos hölgy: hogy képzelem én ezt, szólított vagy 10x, miért kések, stb...sokszor kértem elnézést, bocsánatot.

Autóátírás volt, végén kb hozzámvágta a kitöltött forgalmit, úgy dobta hozzám.

Mondtam, lehetne még kérdésem egy másik üggyel kapcsalatban: ő márpedig ezt nem csinálja meg, mert nincs rá ideje, menjek másik ügyintézőhöz, stb.

Ehhez még több, ritka bunkó beszólása volt, komolyan odamentem mosolyogva, pozitívan, elnézést kérve, hogy húzzak e emiatt másik sorszámot, stb...


Erre kb mintha rámzúdítaná az élete összes bánatát, mintha én személyesíteném meg neki az összeset.


Átültem másik ügyintézőhöz, de sokszor észrevettem, néz, és mintha ölni tudna a szemeivel.


Az utánam jövő, kb 150 kilós, kissé egyszerű emberkével meg teljesen normális volt, nem szólt neki semmit.


Mit idegesítette?


Komolyan nem értek néhány nőt, miért ekkora tahó a férfiakkal....


2023. máj. 14. 10:24
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon heyes hogy nem jut neked aemmilyen nő. Remélem mind így fog viszonyulni hozzád ahogy az ügyintéző tette.

Úgy szájba vrnélek azt még oda is becsengetnél ahol az alapot ássák ilyen stílussal. Ökör.

2023. máj. 16. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Na látod, nem is kell neked semmilyen nő. Jól elvagy te így egyedül a saját levedben. A nők is jobban járnak, ilyen agresszív kis rinyagépet senki nem érdemel.
2023. máj. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!