Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 25-30 éves kor felett is van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25-30 éves kor felett is van őszinte szerelem vagy inkább az érdekek dominálnak?

Figyelt kérdés

A kérdésem, mindig azt hallom ,hogy a 14-20 közt van igazi szerelem, később 25-30 felett nagyon érdek alapján választanak: mi a munkája, mennyit keres, mennyi vagyona van, családapaként jó lesz-e stb...

Míg 15-20 közt inkább őszinte szerelem, akkor még semmi nem anyagiak nem számítanak csak a másik ember. Később meg már nagyon elanyagiasodnak a kapcsolatok.

Ezek az állítások mennyire igazak?


Én nekem ismerőseim mondják ezeket, nekem még 26 évesen nem volt barátnőm, és nem tudom ezeket.


2023. máj. 15. 11:00
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
A szerelem mindig önző amúgy..
2023. máj. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
15%

"mi köze a szerelemnek ahhoz, hogy hol élsz?"


Az, hogy a felnőttség része az is, hogy az élet minden szegletével tisztában vagy. Az nem szerelem, amiben letakarjuk az életnek azon részeit, amik problémásak lehetnek.

2023. máj. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
5: azért manapság a gazdagság is elég relatív fogalom, a mai gyerekek szülei már elég sokmindent megengedhetnek maguknak, sokkal jobban élnek mint régebben. Ezzel csak azt akarom mondani, hogy akinek nincs pénze, az nem vállal gyereket, tehát sokkal több a jómódú családba születő gyerek, viszont nincsenek olyan sokan. Így meg nagyjából mindenki azonos szinten van. Igazi szegény magyarként egy álom ilyen sulikba járni, nekem elhiheted...:DDD Viszont szegényből (nem kisebbségiből) egyre kevesebb van, mert aki tényleg csóró az nem születik meg...:DDDD
2023. máj. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
#12 a szerelem egy érzés, nincs ilyen feltételekhez kötve.
2023. máj. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Számomra igen. Nekem egy online kapcsolat nem ugyanaz, mint egy 10 éves házasság.


Nekem ez ugyanolyan, mintha azt mondaná valaki, hogy csak akkor lehetsz igazi szülő, ha mint egy celebnek, minden gyerekednek van nevelőnője, valaki más főz rád, valaki más mos, takarít, neked csak annyi dolgod, hogy néha játssz a gyerekkel.

2023. máj. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
30%
Ha van egy pénzes atlagos és egy jó kinézetű pasi akkor a nő a pénzest fogja választani .. ez van kb 22 felett . Az a nő aki nagyra vágyó de sosem volt elég öröme az életben nem a lelkére fog hallgatni ha nem a szükségleteire.
2023. máj. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

13. A gazdag alatt sokan ezt értik

--->(nem minimál béres ,legalább 500k vagy körüli, megjelenésben igényes ezért pénzesnek itélik, persze nem az de már az átlag felett van ha nincs tele hitellel) az átlag ember így gondolja. Lehet valaki jól kereső ,jó kinezetű vagy átlagos rossz keresetű a kapcsolat mindkettő esetben tönkre tud menni és az okok lehetnek hasonlóak is . Az ember saját kárán tanúl de általánosítani felesleges , mert van aki azt mondja hogy soha többet csoróval vagy pénzessel , de az emberek különböznek és a személyiségüket nem az anyagi helyzetük fogja meghatárolni sem a tulajdonságaikat.

2023. máj. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
600 felett keresek melósként és bármire hamarabb költök mint a megjelenésemre. 🤷‍♂️
2023. máj. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
17: egy lóizét. Átlagos (család) alatt azt értik, hogy anyuci-apuci családi házban (vagy kényelmes panelben) lakik, gyerekenként minimum egy szoba, van legalább egy kocsi, gyerkőcöknek márkás ruha, nyaranként külföldi nyaralás, ha pedig cseperednek a gyerkőcök, akkor kollégiumi elhelyezés a suli alatt, ha nincs akkor albérlet és persze vonat-közlekedés is mind fizetve. Esetleg később lehet a gyerkőcnek venni egy saját kocsit is. Ez az átlag. Aki ezt nem tudja előteremteni a gyerekének az ne is vállaljon gyereket. Szerintem ez az átlag magyar, aki férfiként nem ilyen, az búcsúzzon el a csajoktól, mert egy nő vagy ide születik, vagy azokat a pasikat fogja keresni, akik MINIMUM ilyenek, és akkor lehet menni feljebb.
2023. máj. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Jesszus kérdező 🤦‍♀️

Rosszul hallottad, vagy te is 16 lehetsz még.

Ahogy idősödsz, egyre jobban kialakulnak az értékeid. Nyilván felnőttként nem akarok olyannal lenni, akivel még beszélgetni sem tudok, mert mások az értékeink. Tiniként nem gondolsz bele ilyenbe. A legtöbb tini kapcsolat nem is jó.

2023. máj. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!