Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 25-30 éves kor felett is van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25-30 éves kor felett is van őszinte szerelem vagy inkább az érdekek dominálnak?

Figyelt kérdés

A kérdésem, mindig azt hallom ,hogy a 14-20 közt van igazi szerelem, később 25-30 felett nagyon érdek alapján választanak: mi a munkája, mennyit keres, mennyi vagyona van, családapaként jó lesz-e stb...

Míg 15-20 közt inkább őszinte szerelem, akkor még semmi nem anyagiak nem számítanak csak a másik ember. Később meg már nagyon elanyagiasodnak a kapcsolatok.

Ezek az állítások mennyire igazak?


Én nekem ismerőseim mondják ezeket, nekem még 26 évesen nem volt barátnőm, és nem tudom ezeket.


2023. máj. 15. 11:00
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
19. Te már jó szintet írtad le..
2023. máj. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
#15 nyilván nem ugyanaz, de 10 év házasság után nem is gyakori, hogy valaki szerelmes. Az inkább szeretet.
2023. máj. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
64%
21: szóval egy a lényeg: HATTALMAS különbségek vannak emberek között és hát ez párválasztásnál is bejátszik, kivéve amikor nem. Akkor viszont a szülők lesznek iszonyat mérgesek, hogy a kedves kislány milyen börtöntöltelék pasit választott. Fordítva olyan mindegy, az teljesen természetes, ha egy csóró csaj választ gazdag pasit. Szóval így megy ez...:DDD
2023. máj. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Nagy átlagban azt szokták mondani, hogy igen, 30 körül már egyre inkább az érdekek felé mennek el az ismerkedések. Másik részről viszont egyénfüggő is. Egy másik kérdező is hasonlóra kérdezett rá a napokban, beszámolt arról, hogy ő még soha nem szembesült azzal, hogy érdekbeli dolgokat néztek nála, és a kapcsolatai is "tisztán érzelmi alapokon nyugodtak". Míg egy másik kérdező, akivel vitatkozott korábban (és aki szintén kommentelt az ő kérdéséhez), épp az ellenkezőjét állította, hogy szinte minden nő az anyagiakat meg érdeket nézte. Ekkora kontrasztok lehetnek egyes emberek között, erről szól ez a kérdés:


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

2023. máj. 16. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
17%
25 éves kor alatt sincs őszinte szerelem, nyugi.
2023. máj. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!