Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nemrég felregisztráltam egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemrég felregisztráltam egy társkereső honlapra, és megdöbbenéssel tapasztalom, hogy a legtöbb nő még arra sem képes, hogy válaszoljon a levélre, vagy első üzenetre reagál, de a többire nem. Kérdezem én, mégis miért lett egyes nőknek ekkora arca?

Figyelt kérdés

2023. máj. 15. 12:10
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
76%

Ezen miért vagy kiakadva?

Ha nincs válasz, az is egy fajta válasz.

2023. máj. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
73%
Az instant megdöbbent férfi a legkevésbé vonzó fajta.
2023. máj. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
14%
Az egész társkeresőzés annyira szánalmas.
2023. máj. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
84%

Nem köteles válaszolni - hiába vagytok mindketten a társkeresőn.


Velem is előfordul, hogy már a levél tónusából arra következtetek, hogy inkább nem is válaszolok, csak offolom. Nem kötelező válaszolni.

2023. máj. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
14%
Pontosítok: ha nincs válasz, az annak az ekvivalense, mint amikor megszólítasz valakit az utcán vagy társaságban (szóval mielőtt sikerülne kifacsarni: nem füttyögsz utána, nem beugatsz neki, nem tarhálni akarsz, hanem kulturáltan, társadalmi normáknak megfelelően köszöntöd), a másik fél meg mint aki nem vett észre, úgy megy tovább. Még Facebookon meg más platformokon talán megértem, hogy random vadidegeneknek nem ír vissza valaki, de a pitába már, elviekben azért van fent mindkét fél egyazon oldalon, hogy ismerkedjen! Aki meg ennyire komolytalan, az keressen más elfoglaltságot magának.
2023. máj. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
22%
5 Úgy könnyű ha anyucinál eszel, akitől nem költözöl 20 perccel távolabb, ő mos rád, takarít, te meg társkeresőzgetsz és unalmadban mindenen megdöbbensz amit tapasztalsz. Kicsit ki kellene jönnöd a buborékodból.
2023. máj. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
24%

#6

Tehát amikor tényekre hívom fel a figyelmet, akkor jön a személyeskedés, ami egyébként elég nevetséges annak fényében, hogy azt se tudod, ki vagyok, mik az életkörülményeim, hogy élek, meg a többi. Önbizalomban (bár ezen a ponton inkább nagy pofában) nem szenvedsz hiányt szerencsédre.

2023. máj. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
28%
Ja, te vagy az érvelés kezdőke. Ezek a legfárasztóbbak, érvelgetett már néha kicsit, és azt hiszi ért hozzá. Tények... neked úgy tűnnek
2023. máj. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
32%
Match utan? Vagy olyan nokre irsz ra, akik balra lapoztak es varod a valaszt? Nem mindegy.
2023. máj. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
76%
Nyilván nem érdekled vagy talán annyira tetszel neki, hogy nem mer visszaírni, mert annyira önbizalom hiányos. (nőként írom ezeket)
2023. máj. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!