Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Váltakozva vannak depressziós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Váltakozva vannak depressziós időszakaim, emiatt nem megy a csajozás sem. Van aki ki tudott ebből jönni?

Figyelt kérdés

2022. szept. 24. 19:18
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Csajokból is van ilyen.
2022. szept. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mi az oka a depressziódnak, kérdező?

Másik: az meg se fordul a fejedben, hogy egy depressziós ember az inkább teher, lehúzó, rossz vele bármiféle kapcsolatban lenni?

2022. szept. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem írtam, hogy bárkire is rá szeretnék akaszkodni.

Csak szeretnék kijönni a depiből és utána barátnőt.

Csak valahogy nem megy.

2022. szept. 24. 20:38
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak valahogy? Életmódot kell váltani. Én meg mondjuk elmentem pszichológushoz. Nem csak úgy valahogy nem megy, általában nem tesz bele (elég) energiát a szenvedő fél.
2022. szept. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Menj el egy jó pszichológushoz, ha valóban ez van, amit írsz.

Legalább egy próbát megér.

2022. szept. 25. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Pszicholgus segít. Ha nagyon durva, akkor beszélhetsz pszichiaterrel, hogy adjon antidepresszánst. Nekem is szednem kell, bár nem depresszióra. Én sajnos meg nem tudtam kijönni a mentális problémából, de időközben lett párom és nagyon sok támogatást és szeretetet kapok tőle, enélkül szerintem nem lennék elég eros ahhoz, hogy kitartsak és remenykedjek a változásban 🥲
2022. szept. 25. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Probald ki a Gal Magnezium-biszglicinatot. Nekem segitett.
2022. szept. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

2 lehetőség van!


Alj a tükör elé és nézd be a nadragodba! Elég férfias vagy? Megvan egy átlag 17cm?


Aztán nézd meg a bankszámla egyenleged! Van egy akkora összeged amit elvárnak a mai lányok? Ha igen akkor a depi felesleges! És go csajozni

2022. szept. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
65%

Én is ilyen vagyok, szerintem ezt soha nem múlik el. Aki depresszióra hajlamos, az a világ leggondtalanabb kapcsolatában is tud depressziós lenni.


Olyannal kell együtt lenni, aki meg tudja ezt szokni.💁

2022. szept. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!