Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak közt van aki mire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak közt van aki mire mire összerakta rendesen az életét, addigra nőket már nem érdekelte?

Figyelt kérdés

Olyan esetre gondolok hogy követted a nagyokos tanácsokat hogy majd ha ennyit keresel, és ekkora házad lesz és amolyan autód, akkor majd sorban állnak a nők.


És te megcsináltad!


Kinéztél az ajtón és a sor sehol...



2023. máj. 21. 18:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
68%
A veled egykoruak kozott keresgelj...
2023. máj. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

# 1


nem rám vonatkozik

2023. máj. 21. 19:04
 3/20 anonim ***** válasza:
93%

Én a csajozástól teljesen függetlenül "raktam össze" dolgokat... sport, egyetem, munkahely, saját ház, stb. Nők pedig soha sehol, még "jelölt" sem.

Aztán teljesen véletlenül 2 éve megismertem a barátnőmet, de pont, hogy köze nem volt ezekhez a "sabloncélokhoz" annak, hogy lett. Inkább nagy adag szerencse kellett hozzá.

2023. máj. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
86%

Nagyokos tanácsok férfiaktól tuti, mert azért a nőknek nem úgy működik, hogy:

"Jaj, milyen jó kocsija van, mérnök, akkor összejövök vele!" - Na jó, pénzehes nőknél esetleg van esély, de ott se örökké.

Egy normális nő vonzalom, szimpátia, szerelem, hasonló életmód, cél szerint választ, vagy jön össze a partnerével.

2023. máj. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
72%
Azt azért mondják a nagyokos férfiak, mert amíg ti pénz ház stb-ért hajtotok, nincs időtök nőkre és nekik több nőből lehet válogatni.
2023. máj. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
90%
Igen összeraktam. Ahogy elkezdtem megtaláltam a bnőmet, aki azóta a felségem. A poén, hogy ha nem kezdem el összerakni az életemet, vállalkozás, akkor nem lett volna kezdeti beszédtéma a párommal. :D
2023. máj. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
68%
Hát jó nagy hülyeség az a tanács, már nem azért...
2023. máj. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
84%
Én jóképű vagyok és magas, és akkor is jöttek rám a nők, amikor csóró voltam egyetemistaként vagy huszonéves korom nagy részében. Aztán valamivel jobban jönnek rám a nők, hogy jobban keresek és jobban összeraktam az életem. (De bankot még így sem robbantottam azért.) Ez is durva, hogy a nem jóképű férfiaknak azt mondják a saját korosztályukban ismerkedjenek (lásd: első válaszoló), közben pedig aki jóképű férfiként, az a kisebbség még később is simán megkaphat 10-20 évvel fiatalabb nőket is.
2023. máj. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
56%
Ez hülyeség hogy "megkaphat", ez nem verseny, hogy minél fiatalabbakat kell "megkapni", de persze fogyatékosok úgyse értik.
2023. máj. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
38%
9. A nők közt se verseny elvileg, hogy minél sikeresebb, jóképűbb férfit kell megkapni, aztán nézd meg mégis...
2023. máj. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!