Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csinálja ezt velem a pasi ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt velem a pasi ?

Figyelt kérdés

Korábban találkozgattam egy pasival, de mostanában nem futottunk össze, pontosabban már 2 hete.


De a 2 hét alatt egy sziát nem kaptam tőle, pedig úgy értelmeztem a gesztusaiból, hogy szimpatizál velem.


Egyszerűen nem értem mi a problémája. Nekem csak annyit mondott: lassan haladjunk az a biztos.


De kezdem elbizonytalanodni, mert már nincs is kedvem úgy írkálni neki semmit sem, meg ha személyesen beszélünk egyre kevesebb dolgot részletezem neki. Mindig rövid válaszokat adok, pedig az elején olyan jól esett vele társalogni.


Most már sajnos kezdem unni a dolgot.



2023. máj. 21. 22:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mással is ismerkedik, van nője.

Miért nem szakítod meg vele az ismerkedést? 🙄

2023. máj. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz ez jó. Hagyjad a francba.
2023. máj. 22. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezek lehetnek az okok:

1. Van más nője, kapcsolata/kapcsolatai. (legvalószínűbb)


2. Hallott rólad valami negatívat, ami miatt csökkent/megszűnt az érdeklődése. Valami olyat ami lehet nem is igaz, kérdezz rá. (közepes valószínűségű)


3. A 2 hét alatt az életében valami negatív/rossz, dolog történt, amit nem akar vagy mer veled közölni. Ezt valószínűleg ki tudnád következtetni, a viselkedéséből. (körözik,:) közepes alacsony valószínűségű)


4. Erről is valószínűleg tudnál:) kasztráláson estt át:) (nagyon alacsony, valószínűségű)


Ja, kb szerintem ennyi. Szerintem kérdezel rá konkrétan, mi a gondja- ami az érdeklődését rontja ? Persze csak ha nagyon odavagy a csávóért. Ha nem akkor hagyd.

2023. máj. 22. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hagyd a francba,velem is volt ilyem hogy nem írt pedig elérhető volt mindig. Aztán jött azzal a dumával hogy azért nem ír mert nem akar zavarni,persze de egész nap? Nehogy már a nő fusson a férfi után. Hagyd,nem érdemel meg téged.Te ennél jobbat érdemelsz.
2023. máj. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!