Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 27 éves nő már öregedő? Most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

27 éves nő már öregedő? Most miért nem csapnak le?

Figyelt kérdés

Amikor 18-25 éves voltam, akkor mindenki próbált felszedni, beszélgetni velem. (Ezalatt nagyrészt komoly kapcsolatban voltam.) Ezt akkor még nem így érzékeltem, csak azt vettem észre, hogy nem hagynak békén, de azt hittem, ez mindenkivel így van és normális. Most 27 vagyok, újonnan szingli és látom a szabadidős klubokban, hogy kikre mennek rá, és felém nem érdeklődnek, pedig tudnak a szakításról. Már túl idős kezdek lenni?

Amúgy azt mindenki tudja rólam, hogy nem akarok gyereket, úgyhogy olyanokat ne írjatok, hogy biztos attól félnek, hogy ebben a korban már lassan akarnék, mert nem és ezt szoktam mondani.



2023. máj. 23. 00:17
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
95%

Lehet, hogy érzik rajtad a szakítás nyomait.

Lehet most nem olyan vidám a kisugárzásod.

2023. máj. 23. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
95%
Ahogy az 1-es írja, nem a korodban rejlik a válasz, hanem a kisugárzásodban. A kapcsolatod alatt egy szexuálisan aktív, vélhetően boldog nő voltál, ezzel szemben most sebzettnek, fásultnak tűnhetsz.
2023. máj. 23. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
14%

Lehet hogy már meglátszik rajtad de nem hiszem hogy ezért nem érdeklődnek. Mostanában úgy veszem észre hogy a férfiak a nagy korkülönbség ellenére is fiatalabb lányokkal próbálkoznak. Ahogy te is irtad 18-25 között mindenki próbált felszedni. Ez miatt az olyan nők akik 30 alatt nem találják meg a párjukat, nagyon nehezen fognak találni maguk mellé valakit.


Tehát a probléma itt nem veled van, hanem az hogy a férfiak nagyobb része jobban szeretik a fiatalabb lányokat.

2023. máj. 23. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
26%

Egy 27 éves nő nem öregedő, de a nők fénykora 18-25 év között van.

Ezen túl már csak azok néznek ki jól, akik jó géneket örököltek, illetve tudnak költeni a külsejükre (profi fodrász, edzőterem, stb).

2023. máj. 23. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
78%

27 évest legtöbbször nem lehet megkülönböztetni egy 22 évestől (legfeljebb ha nagyon besültté vált az öltözködése, vagy az átlagosnál jóval hamarabb elkezdett rajta meglátszódni az idő múlása)

viszont úgy látom, olyan emberek részéről várod a közeledést, akik bizonyos fokig már korábban is ismertek tudnak rólad ezt-azt, és ezek minden bizonnyal hatással vannak arra, hogy szeretnének-e veled ismerkedni vagy sem.

2023. máj. 23. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
95%

Jól kell kinézni és odajönnek hozzád ha 40+ vagy is.


Előző barátnőm 46 volt, folyamatos sport, jó genetika és -15 évet simán letagadhatott! Volt aki húszonévesnek nézte!

2023. máj. 23. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
83%

32 éves vagyok, és egy korombeli pasi a gyerekem tesójának nézett, gondolom mert én vittem az ő táskáját. Szerencsére nem mozdult rám, "menjetek gyerekek" szöveggel utat engedett.


Többen viszont meg szoktak szólítani(akik szintén fiatalabbnak néznek, meg normálisak is), és felidézi a 13-25ig tartó időszakot, amikor csak undorító alakok szólítottak le, akik friss tinilányt akartak(és annak néztek, gyűlöltem, borzalmas sokan voltak, és visszataszító emberek). Olyan 25től kezdtek megszólítani normális férfiak is, akik rá is kérdeztek a koromra, illetve volt, aki túl fiatalnak ítélt, a mai napig csak normális emberek szólítanak meg, egy két kivétellel a "régi" fajtából. A számuk csökkent, de a minőségük nőtt, eszem ágában sem lenne emiatt panaszkodni, nem a száma számít, ha kapsz egy láda rohadt gyümölcsöt, amiben egy két normális van, akkor inkább nem válogatod ki, hanem örülsz, ha csak az egy két normálist adják, nem?:D


Aki a korod miatt gerjed rád, attól jobb, ha megszabadultál, kevesebb lesz normálisból, de majd akad az is, legalább nem kell válogatnod a "férgesét".

2023. máj. 23. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
91%

Basszus dehogy látszik. 27 vagy fiatal. Nem 47.


De a gyakorkérdéseken már 30 után totál lehúzhatod magad a wc-n és selejt vagy ha 30 felett egyedül vagy....


Teljesen más oka van amiért nem kezdeményeznek nálad és az nem a korod.


Ismerek egy ilyen nőt talán ő is 27 vagy 26, szép is jól is néz ki, értelmes is dolgozik,. a volt pasija egy drogos gazdag majom volt aki időnként erőszakos is volt a nővel de a csaj évekig vele volt, és a nőről mindig messziről az látszott, sőt most is, hogy egy aranyásó nagyképű beképzelt majom....na ezért nem kéne nekem.

2023. máj. 23. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
24%
Semmi személyes és ezt nem bántásból mondom, ne vegye senki magára, de én 29 éves férfi vagyok és 27 éves nővel majd szerintem csak 33-35 éves koromtól ismerkednék. Most egyelőre kb. a 20-24 évesek voltak a cél korosztályom.
2023. máj. 23. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
90%

28 leszek én épp az ellenkezőjét vettem észre.

18,20,22 éves korom környékén szinte alig volt aki érdeklődött irántam, most azért jópáran. Na nem azért mert máshogy kezdtem el kinézni inkább más lett a viselkedésem.

2023. máj. 23. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!