Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 27 éves nő már öregedő? Most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

27 éves nő már öregedő? Most miért nem csapnak le?

Figyelt kérdés

Amikor 18-25 éves voltam, akkor mindenki próbált felszedni, beszélgetni velem. (Ezalatt nagyrészt komoly kapcsolatban voltam.) Ezt akkor még nem így érzékeltem, csak azt vettem észre, hogy nem hagynak békén, de azt hittem, ez mindenkivel így van és normális. Most 27 vagyok, újonnan szingli és látom a szabadidős klubokban, hogy kikre mennek rá, és felém nem érdeklődnek, pedig tudnak a szakításról. Már túl idős kezdek lenni?

Amúgy azt mindenki tudja rólam, hogy nem akarok gyereket, úgyhogy olyanokat ne írjatok, hogy biztos attól félnek, hogy ebben a korban már lassan akarnék, mert nem és ezt szoktam mondani.



2023. máj. 23. 00:17
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
87%

#20 Amúgy igen, én ha nem is mondom hogy párkapcsolatban vagyok is úgy kérdezik hogy "hol laktok?" "elutaztok nyáron valahova?" stb.


#21 Igen, de nem normális, ha egy 35 éves férfi max 22 évesekkel akar összejönni komoly párkapcsolatra és azt mondja, hogy aki 25 elmúlt annak már lefőtt a kávé.

2023. máj. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
74%
Én is 27 vagyok, én nem vettem észre, hogy kevésbé nyomulnának, igaz én egyrészt sokkal jobban nézek ki most, mint 25 alatt, mivel azóta nagyon jó formásra gyúrtam magam a kondiban + volt egy plasztikám is, és alapból se szoktak 23-nál többnek nézni. De vannak, akik 27 évesen már tényleg lelakottan néznek ki, ez attól függ, ki mennyire sportol, mennyire ad magára.
2023. máj. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
87%
Nyilvan a korod is kozre jatszik hiszen latszik h mar nem vagy 18. Az elet nem all meg mindig lesznek uj fiatalabb jok nok. De ez nem a fo meghatarozoja a dolognak. Szoval masban keresd a hibat, kinezet kisugarzas testbeszed hasonlok tudod amit latnak beloled.
2023. máj. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
17%
22. Az sem normális ugyanígy akkor, hogy a nőknek a sikeres és jóképű férfiak jönnek be. Na mindegy, a nők ilyen pasikra vágynak, a férfiak meg fiatal, szép csajokra. Aztán mindenki olyat akaszt, amilyet tud. Nyilván egy jó pasinak sikerül fiatal csajjal, ha akar, egy nem jó pasi pedig maximum nyáladzik rájuk. Nem kell ilyen szemellenzővel nézni, hogy minden amit én csinálok az jó, minden amit a másik nem, az rossz.
2023. máj. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
26%

"Igen, de nem normális, ha egy 35 éves férfi max 22 évesekkel akar összejönni komoly párkapcsolatra és azt mondja, hogy aki 25 elmúlt annak már lefőtt a kávé."

ilyen erővel az sem normális, amikor a 22 éves lány azt mondja, hogy ő 30-35 évesekkel akar összejönni, mert még egy 25 évest is kisfiúnak lát.

vagy inkább felnőtt emberekre rá kéne bízni a saját párválasztási preferenciáikat.

2023. máj. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
73%

Bizony az sem normális. Ekkora korkülönséggel nem tudom hogy lehet hosszútávon kapcsolatot tartani. Nem illenek össze.


Az, hogy sikeres vagy jól kinéző legyen teljesen más és azt lehet jogos elvárásnak mondani. De azt kezelni kell, ha az elvárás a minimum tíz év korkülönbség. Valami katt van ott a fejben.

2023. máj. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
17%

27. Azt a k*@va, hogy te ennyire nem tudsz kizoomolni saját kis világodból, fejedből.


10-13 év korkülönbségen két felnőtt között mi a durva? A szüleim között is 7 év van, a nagyszüleim között pedig 10 volt.

2023. máj. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
76%

"De azt kezelni kell, ha az elvárás a minimum tíz év korkülönbség. "

nem lehet kezelni, az embernek bejön, ami bejön, ez nem elhatározás kérdése.

2023. máj. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
86%
Én már vén banya vagyok, az előző kapcsolatomban egy megkeseredett hp voltam. Nem is érdeklődött irántam senki. Mostanában boldogabb vagyok, többen próbálkoznak, mint fiatalabb koromban.
2023. máj. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
27%
Egyáltalán nem öregedő. Karban tartja magát, akkor nem lehet gond.
2023. máj. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!