Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 27 éves nő már öregedő? Most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

27 éves nő már öregedő? Most miért nem csapnak le?

Figyelt kérdés

Amikor 18-25 éves voltam, akkor mindenki próbált felszedni, beszélgetni velem. (Ezalatt nagyrészt komoly kapcsolatban voltam.) Ezt akkor még nem így érzékeltem, csak azt vettem észre, hogy nem hagynak békén, de azt hittem, ez mindenkivel így van és normális. Most 27 vagyok, újonnan szingli és látom a szabadidős klubokban, hogy kikre mennek rá, és felém nem érdeklődnek, pedig tudnak a szakításról. Már túl idős kezdek lenni?

Amúgy azt mindenki tudja rólam, hogy nem akarok gyereket, úgyhogy olyanokat ne írjatok, hogy biztos attól félnek, hogy ebben a korban már lassan akarnék, mert nem és ezt szoktam mondani.



2023. máj. 23. 00:17
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
23%
Szóval öreg is vagy és még gyereket sem akarsz. Szép kis kombináció.
2023. máj. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
85%
9 Erre a kis időre már minek keresgélsz, lehet hogy holnap meghalsz teljesen jó szándékból írom.
2023. máj. 26. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
18%

Jól értem,mikor 18-25 minden pasi fel akart szedni és az akkor zavart?

Most elmúltál 27 és nem mozdulnak rád a pasik,és ez zavar?

Döntsed el melyiket akarod


32 F vagyok

16-29 éves korom között kibuliztam magamat,hajtottam a csajokat direkt nem is akartam komoly kapcsolatot.


Mikor elmúltam 30 megismerkedtem egy 19 éves lánnyal,akivel több mint 2 éve együtt vagyok azóta is.


Én már nem járok azóta bulizni,nem is hiányzik,más nő se érdekel rajta kívül.

2023. máj. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
32%

25 felett a nok "sexual market value"-ja drasztikusan csokken...


Ha minden ferfi tehetne azt csinalna amit Leo di Caprio, vagyis amint az aktualis baratno eleri a 25 evet, dobja es fiatalabbal jon ossze :D


[link]

2023. máj. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
22%
Az se mindegy hány éves pasikkal vagy körülvéve. 27 éves vagy, a 35-40 évesek biztos mennének rád is. De más 27 éves férfiaktól ne várd ezt.
2023. máj. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
43%
Ha akarnál gyereket, írtam volna :/
2023. máj. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 A kérdező kommentje:
Még nem 100%, de van egy ráutaló jelem, hogy nem tudták a szakítást mégsem és/vagy azt hitték, hogy még nem végleges, még összejöhetek újra az exszel, de most megerősítettem a hírt az egyik tagnak, hogy vége vele, és már 2x megfogta a vállam aznap, úgyhogy csak nem vagyok még annyira selejt.
2023. máj. 28. 00:27
 38/39 anonim ***** válasza:
67%

Nah ugye. Tudtuk mi.

Flörtj és keresd te is jobban masok tarsosagat. 🙂

2023. máj. 28. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
73%
Én szívesen lecsapnék rád (Béla bácsi, F 84).
2023. máj. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!