Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 27 éves nő már öregedő? Most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

27 éves nő már öregedő? Most miért nem csapnak le?

Figyelt kérdés

Amikor 18-25 éves voltam, akkor mindenki próbált felszedni, beszélgetni velem. (Ezalatt nagyrészt komoly kapcsolatban voltam.) Ezt akkor még nem így érzékeltem, csak azt vettem észre, hogy nem hagynak békén, de azt hittem, ez mindenkivel így van és normális. Most 27 vagyok, újonnan szingli és látom a szabadidős klubokban, hogy kikre mennek rá, és felém nem érdeklődnek, pedig tudnak a szakításról. Már túl idős kezdek lenni?

Amúgy azt mindenki tudja rólam, hogy nem akarok gyereket, úgyhogy olyanokat ne írjatok, hogy biztos attól félnek, hogy ebben a korban már lassan akarnék, mert nem és ezt szoktam mondani.



2023. máj. 23. 00:17
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
89%
Nálam is fordítva van. Tizen-huszonévesen le se tojtak a férfiak, olyan 28 felett lettem nagyon népszerű. Egyszerűen azért mert addigra lettem jóban magammal, lett önbizalmam és ez meg is látszott. Ez sokkal többet számít, mint hinné az ember.
2023. máj. 23. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
67%
Normális férfi nem megy rá egy friss szakítás után egy nőre. Dolgozza fel szépen a dolgait aztán ha tisztának látszik a feje oké. F32
2023. máj. 23. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
40%

Az nem lehet, hogy a szabadidős klubokban jórészt olyanok vannak, akik már akkor is bepróbálkoztak mielőtt összejöttél a mostani exeddel?


Mert a néphittel ellentétben a férfiakban is van egyfajta büszkeség, emiatt:


- Ha korábban valakit lepattintottál, akkor az jó eséllyel nem fog újra próbálkozni, mert nem akar a "szamarad" lenni.


- Ha korábban nyíltan nem is próbálkoztak, de tudják, hogy az exed valamilyen szinten nagyon gáz volt (pl: köztudottan bunkó, ocsmány, de pénzes), akkor lehet, hogy elkönyveltek egy h.lye p!tsának. Illetve egy vadbaromnak nem sokan akarnak lyuksógorai lenni.


Az is lehet, hogy az exed sok mindenkinek a haverja ezekből a csoportokból, ezért a "barát exe tabu" effektus játszik.


Illetve, az is meglehet, hogy tudják, hogy egy hosszabb kapcsolatod ért frissen véget (pl. egy 3 éves kapcsolatod 1 hónapon belül), ezért nem akarnak "búfelejtők" lenni, akiket pár hét után dobsz.


De az is lehet, hogy sokan mégse tudnak a szakításról...

2023. máj. 23. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
72%
Barney az Így jártam anyátokkalból nagyban hozzájárult az ageizmushoz, az incelek átvették, 30 fölött már selejt vagy szerintük. Sokáig én is féltem ettől, de ez hülyeség. Én is 27 vagyok, de 22-nél többnek nem néznek. Minden korosztályban találhatsz normális férfit komoly párkapcsolatra, főleg nagyvárosban, csak a húszas éveid közepétől már nehezebb élőben ismerkedni, mert már te is munka mellett kevesebb helyre jársz el, sokan megtalálták azt, akit el akarnak venni feleségül vagy már el is vették, meg csökken a férfiak bátorsága az évek során, így nem mernek random leszólítani, mert már sokan visszautasították őket. Szerintem Tinderen meg hasonló helyeken érdemes próbálkozni, csak nagyon tudnod kell, hogy milyen férfit akarsz :) Sajnos tényleg vége a lépten nyomon leszólításnak, de nem a korod vagy a kinézeted miatt.
2023. máj. 23. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
24%
Természetesen nem öregedő, de nem is fiatalodó. Mindig abba kell belegondolni, hogy te 18 évesen mit gondoltál a 27 évesekről. Mi volt a véleményed róluk. Most mit gondolsz a 38 évesekről. Szerinted, " öregedők"? 10 év múlva úgy is megleszel sértődve, ha valaki azt gondolja rólad , amit te most a 10 évvel idősebbekről. Ezzel szinte mindenki így van.
2023. máj. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
81%
Én mit szóljak? 32 vagyok. Úgy 23-28-nak nézek ki, mikor milyen passzban vagyok. A célkorosztályom 27-32 körül van. A többségnek nem gond a társkeresőn ez a kis különbség. Jól tartom magam. Aki hasonlóan komoly kapcsolatot, családot szeretne, vágyik az elköteleződésre, az én koromtól sem riad vissza. Aki még évekig laza kapcsolatot szeretne, elköteleződéstől mentesen, sok énidővel, biztos fiatalabbat választ. Azzal nem is egymást keressük. Szóval nagyon nem vagy öreg, ahogy én sem, azonban magaddal egyre jobban kell törődni, figyelni, hogy tartsd a színvonalat a 20-on éves önmagaddal. Ezért folyamatosan tenni kell.
2023. máj. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem pont azért, mert tudnak a szakításról... Gondolom nem akarnak ennyire gyorsan nyomulni. Ha tudnám egy csajról, hogy most szakított, biztos nem akarnék összejönni vele. Először szedje össze magát lelkileg. Utána beszélhetünk.
2023. máj. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
71%

Úgy ír itt a többség a 27-ről, mint ha valami élemedett korú matróna lenne.

Emlékszem, engem rendre lecsesztek a vonaton a jegyvizsgálók, hogy miért nem veszem igénybe a 26 év alatti kedvezményt (ez még volt akkor, jó pár éve már). Mondtam, hogy bocs, mert 27 vagyok. Erre azt mondja, hogy ja, 22-nek nézett. És ez rendszeres volt, férfi/nő kaller is mondta mindig. Pedig olyan marha szépnek nem is tartottam magam soha.

2023. máj. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
90%
Én voltam nagyon hasonló szituban kérdező. Később aztán ez megszünt. Sőt többektől is hallottam, hogy nem is hitték volna, hogy nem vagyok kapcsolatban. Azt gondolom ilyenkor sokan alapnak veszik, hogy az adott hölgy foglalt.
2023. máj. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
23%

Fúúj, ageizmus, meg fúúj, mit képzel bármelyik pasi is, hogy életkor alapján szelektál, rohadjon meg az ilyen.

Mindenki szelektál életkor alapján.

2023. máj. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!