Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők ha 30 éves férfit magáznak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők ha 30 éves férfit magáznak, az öregnek néz ki vagy csak férfias?

Figyelt kérdés

Egy másik kérdésben írta egy 30 éves férfi hogy teljesen kikészül attól hogy egyetemista korú nők 19-23 évesek már magázzák, pedig ő nem gondolja hogy öreg lenne.


Az a kérdésem hogy ez külsőre kifejezetten öregedést jelent vagy csak azt hogy felnőtt férfias karaktere lett ennek a pasinak?


Engem például 42 éves koromban kezdtek el először magázni a kb. 18-23 év közötti nők, de azok sem mind, mondjuk minden második.



2023. máj. 24. 22:19
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
85%
Honnan az istenből tudja mindenki, hány évesek az emberek az utcán?
2023. máj. 25. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 Kitana. ***** válasza:

Szerintem öregnek néz ki. Most próbálok szitut keresni, mikor magáznék valakit aki mondjuk 50 alatti, de maximum olyan jut eszembe, hogy pl felettesem munkahelyen, vagy hivatalos ügyek, illetve telefonon szoktam ha pl szakembert kell felhívni, ilyesmi.

Hétköznapi helyzetekben nem szoktam olyanokat, akik kb korombelinek tűnnek. A házban is helloval köszönünk egymásnak mindenkivel, aki láthatóan nem öregember/asszony.

2023. máj. 25. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
66%

#10

26 éves vagyok. És magázom a korosztályomat is. Oké, a házban nem, de boltban az eladót, hivatalban az ügyintézőt, a futárt, stb igen. Magáztam már 18 évesen is az idegeneket. Nekem így egyszerűbb, pont azért mert nem kell azon gondolkoznom ki hány éves, egyáltalán ki a korombeli.

2023. máj. 25. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
48%
11. Rajtad kívül minden ember fejében van egy elképzelés arról, hogy néz ki egy X éves ember. Mennyire ráncos/ránctalan a bőre, mennyire táskásak a szemei, mennyire szőrös (férfiként) és még jó pár dolog bejön ebbe. Ezért ha akárkiről tippelni kellene, hogy hány éves, akkor ezek alapján az emberek tudnak mondani egy tippet. Aztán ha az a tippjük nagyon eltér a valóságtól, illetve egy adott személyről való tippje nagyon sok embernek eltér a valóságtól, akkor arra az emberre szokták mondani, hogy ő tényleg idősebbnek vagy pedig fiatalabbnak néz ki a koránál legalább jó néhány évnél. Mivel a legtöbb embertársához képest eltérő módon (gyorsabban vagy lassabban) öregszik kinézetre.
2023. máj. 25. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
16%
Egy 30 éves már öreg egy 20 évesnek! Normális ha magázza.
2023. máj. 25. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
54%
15. Öreg a fenét !
2023. máj. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Ki tudok kattanni totál mikor 32 évesen magáz egy 25-6 éves csaj. Vagy egy korombeli a gyerekének lebácsiz.
2023. máj. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

"Rajtad kívül minden ember fejében van egy elképzelés arról"


Nem mondod, hogy annyira különleges vagyok, hogy ebben kitűnök 8 milliárd ember közül? Bámulatos.

2023. máj. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
18. Szerintem sem vagy olyan különleges, mert a te fejedben is van ugyanígy egy elképzelés arról, hogy nagyjából hogyan is néz ki egy X éves korú ember, mennyire ráncos a bőre, stb. És ha valaki meglep, mert attól az elképzelt átlagtól erősen eltér, arra mondják, hogy többnek/kevesebbnek néz ki a koránál (de nem csak pár évvel).
2023. máj. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Persze, tudom, hisz senki nem akarja, hogy valaki más különleges legyen, direkt írtam így.


De amúgy nincs elképzelésem. Pont mert sokat láttam és ismerősök közt is hatalmas eltérés van, engem 18 alatt is fiatalabbnak néztek a koromnál, úgyhogy lehet ez is elcseszte azt, ahogy látok másokat. Vagy a filmek, ahol az emberek szebbek, illetve nem a korukat játsszák.


Olyan kíváncsi vagyok, mekkorákat tévednek az emberek korokkal kapcsolatban.


Akit érdekel, hogy főleg a férfiak mennyire vakok, ha erről van szó, a lány válasza arany. (angol)


[link]

2023. máj. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!